MARTA MANTERYS

POKOCHAJ PIENIĄDZE

żeby mieć ich więcej!

Szkolenie 15.06.2024

Bądź magnesem na klientów.

Promocja!

Bądź Magnesem na klientów – usługa szkoleniowa

Original price was: 3.200,00 zł.Current price is: 3.050,00 zł.

Kiedy staniesz się magnesem na klientów? Wtedy, kiedy porzucisz „walkę” o klienta, kiedy uwierzysz, że Twoje myśli stają się rzeczywistością, i że to Ty sam kreujesz swoją przyszłość i teraźniejszość – także tę biznesową. Kiedy zrozumiesz, że Twój klient jest taki jak Ty. On jest Twoim lustrem. Kiedy zrozumiesz, że Twój biznes jest odzwierciedleniem Twoich myśli. Gdy dokonasz zmian w swoim myśleniu, zobaczysz różnicę w finansach. Na tym szkoleniu uczę jak znaleść i zmienić niesprzyjające przekonania na temat biznesu, klientów i zarabiania pięniędzy, by zwiększyć zarobki wielokrotnie lub wyjść z kryzysu w firmie. Nauczysz się podwyższać, a nie obniżać ceny, zawsze w zgodzie ze sobą. Przestaniesz się bać o konkurencję. Twój biznes odżyje.

Stań się magnesem na klientów, poprzez zmianę tego kim jesteś.

Twoje konto odzwierciedla Twój aktualny stan umysłu!

ekskluzywna oferta

Pakiet VIP 2

OFERTA VIP – PAKIET 2 SZKOLEŃ – usługa szkoleniowa

4.900,00 

Zakup 2 moje szkolenia:

1. “Bądź magnesem na klientów”
2. “Zbuduj swoją markę online i zacznij zarabiać”
w promocyjnej cenie. Ilość mocno ograniczona!

Pakiet nie zawiera nagrania z afirmacjami do szkolenia “Bądź Magnesem na Klientów”.

Nagranie można dokupić w dowolnym momencie – kliknij tutaj.

napisz do mnie

Szkolenie dla przedsiębiorców zarabiających od 40.000 zł miesięcznie, chcących zarabiać 7,8 cyfr rocznie..

Dostepne takze w pakietach

Szkolenia w kierunku 6,7 cyfr rocznie.

Pakiety VIP 3 i VIP 4

zobacz

Nadchodzące szkolenia

LUTY 2024 - Stań się bogata kobietą

W związku z ogromnym zainteresowaniem moimi szkoleniami został uruchomiony system zapisów.Szkolenia mają ograniczoną ilość miejsc,dlatego aby mieć gwarancję uczestnictwa zapisz się klikając w wybrane szkolenie.Po dokonaniu zapisu i potwierdzeniu go, na 3 dni przed szkoleniem otrzymasz link do zakupu emailem.Jeśli z jakiegoś powodu nie otrzymałeś linku skontaktuj się ze mną na kontakt@pokochajpieniadze.pl Szkolenia odbywają się w prywatnej grupie na Facebooku – link do niej otrzymasz w mailu potwierdzającym zakup szkolenia. Będą one również dostępne na platformie szkoleniowej na stronie, co pozwoli Ci na ponowne odsłuchanie w dowolnym momencie.Do zobaczenia!

NOWE SZKOLENIE!

Przeznaczone dla osób, które są na etacie a chcą założyć swój biznes

Zacznij zarabiać dla siebie i otwórz swój biznes – usługa szkoleniowa

2.600,00 

 „Zacznij zarabiać dla siebie i otwórz swój biznes” to szkolenie, które pozwoli Ci podjąć pierwsze najważniejsze kroki do porzucenia pracy na etacie – oraz rozpoczęcia wspaniałej przygody z założeniem własnej firmy. Jeśli do tej pory kierował Tobą strach przed zarabianiem, jeśli blokadami okazywały się być niemające wiele z prawdą przekonania – takie jak to, że aby otworzyć firmę potrzebujesz wyższego wykształcenia – jeśli czekałeś z rozpoczęciem biznesu do momentu aż uzbierasz określoną sumę na koncie… odrzuć wszystkie te myśli. 
To strach przed otworzeniem swojej działalności jest powodem, dla którego wciąż nie rzuciłeś pracy na etacie, choć od dawna marzysz, by otworzyć swój biznes. Masz głowę pełną pomysłów, tylko potrzebujesz extra push by w końcu przejść do działania. Na tym szkoleniu szybko rozprawimy się z przekonaniami, że aby zacząć trzeba najpierw mieć pieniądze na inwestycję. Nauczysz się, że płacenie podatków to nic złego, a skupianie się na dochodach, zamiast na wydatkach rozkręci momentum zarabiania pieniędzy
Zapraszam !
Dostęp do szkolenia nie ma ograniczenia czasowego.
TYLKO DLA OSÓB ZMOTYWOWANYCH DO DZIAŁANIA

Na stanie

PO ZAKOŃCZENIU SZKOLENIA CENA WZRASTA DO 2000 ZŁ!

17 NOWYCH KSIĄŻEK na temat zarabiania pieniędzy !

W sklepie znajdziesz 17 książek na temat zarabiania pieniędzy, oraz prowadzenia biznesu. Również mamy książki, typowo dotyczące rozwoju osobistego i prawa przyciągania, jak i fizyki kwantowej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

nagroda

Polish Businesswoman Awards

Lider kreowania obfitości i podnoszenia świadomości finansowej

Za nami XVII edycja konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards zorganizowana przez redakcję czasopisma „Businesswoman & life”. 16 września 2022 roku w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbyła się gala Polish Businesswomen Awards z udziałem znanych osobistości, świata mediów i biznesu (…).

bestseller

Notes do programowania umysłu na pieniądze!

To wyjątkowe narzędzie, które powstało na skutek przetestowania przeze mnie wielu rodzajów planerów i kalendarzy – dzięki czemu mogłam zawrzeć w nim to, co rzeczywiście przydaje się na co dzień w procesie zmiany mindsetu!

Uświadamiające ćwiczenia, konkretne wskazówki oraz autorskie afirmację sprawiają, że notes „Bogactwo to stan myślenia” nie jest standardowym miejscem na Twoje notatki – ale funkcjonalnym narzędziem do pracy nad sobą, pozwalającym szybko i efektywnie zaprogramować Twój umysł na pieniądze, obfitość, bogactwo.

Co więcej, w notesie nie znajdziesz dat – co sprawia, że możesz wykorzystywać go kiedy chcesz i jak chcesz! Twarda oprawa z ekoskóry, pozłacane brzegi kartek, a przede wszystkim zawartość notesu powodują, że staje się on nie tylko luksusowym prezentem dla samego siebie, ale również doskonałą propozycją na elegancki podarunek dla kogoś bliskiego.

Teraz dostępny w wyjątkowych kolorach:
Niebieski -chaber, biały, brązowy, złoty, szary, turkusowy , czerwony. 

notes do programowania umyslu na pieniadze, oraz nauki nowych nawykow

Wybierz swój kolor notesu !

Programuj szybciej swoj

umysl na pieniadze ! 

Aplikacja mobilna "Pokochaj Pieniądze"

Co w niej znajdziesz?

 

Aplikacja Pokochaj Pieniądze została stworzona, aby każdego dnia programować Twój umysł na sukces i pieniądze. Aplikacja zawiera gotowe afirmacje, lub możliwość spersonalizowania swoich, by każdego dnia pojawiały się one na Twoim telefonie lub zegarku jako przypomnienia nawet 10 razy dziennie !Każdego dnia  jesteś pytany o swoje samopoczucie, aby śledzić postęp i sprawdzać jak zmienia się Twój nastrój w trakcie korzystania z aplikacji w wybranym przedziale czasowym. Aplikacja zawiera również mnóstwo pięknych tapet oraz miejsce na cele i notatki. Długo wyczekiwany audiobook ‘Ty też możesz być bogaty ” R.Russell’a JEST JUŻ DOSTĘPNY  W APLIKACJI. Można go zakupić tylko będąc posiadaczem aplikacji (wersja darmowa).

Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem aplikacji tak by jak najlepiej Tobie służyła i ułatwiła Ci jak najszybszą zmianę stanu umysłu !

Dostępna w Google Play i App Sto

Od 2 lat (dokładnie od lipca 2020) jestem na grupie Marty Pokochaj Pieniądze. Brałam udział w pierwszych edycjach wszystkich jej szkoleń, a także w pierwszej edycji Mastermind i zrewolucjonizowałam swoje finanse (i nie tylko)! Obrany w 2020 roku cel finansowy, będący wtedy trzykrotnością ówczesnego miesięcznego przychodu i początkowo wydający mi się science fiction, osiągnęłam bez problemu i idę po więcej. Zamieniłam w tym czasie dobry etat w IT dużej korporacji na własną firmę, będąc jednocześnie samodzielną mamą paroletniego dziecka. Zmieniłam swoje nastawienie do kredytu hipotecznego, który wzięłam krótko przed odkryciem grupy Pokochaj Pieniądze i który mnie wtedy przerażał i przytłaczał, a pieniądze na urządzenie mieszkania znalazły się same – wręcz wpadały w moje ręce zewsząd.
Teraz prowadzę dochodowy biznes w kilku branżach, z pasją i radością, kreując klientów dokładnie takich, z jakimi pragnę współpracować.
A to wszystko dzięki codziennemu, sukcesywnemu wdrażaniu porad i metod Marty, pracy nad swoimi przekonaniami i… budowaniu coraz silniejszej miłości do siebie! Tak to właśnie miłość do siebie stała się moim konikiem, pasją i to w niej szkolę teraz także innych, wiedząc, że to ona leży u podstaw wszystkiego.
Już na pierwszym szkoleniu byłam zachwycona tym czego uczy Marta i śmiałam się, że będę jej „ewangelistką” – i jestem, bo zmieniła mi ona życie. DZIĘKUJĘ!
Joanna Idczak
Uczestniczka MASTERMIND,
założycielka grupy na FB - Miłość do Siebie Selflove
właścicielka www.ideekreatywnie.pl
Moja przygoda z rozwojem osobistym rozpoczęła się wraz z otworzeniem własnego biznesu. Pełna entuzjazmu wystartowałam. Przeszłam wiele szkoleń. Moja firma dobrze się rozwijała, ale w pewnym momencie doszłam do poziomu, którego nie potrafiłam przeskoczyć. Zaczęłam szukać rozwiązania i pojawiła się Marta. Błyskawicznie przesłuchałam livy zamieszczone w grupie „Pokochaj Pieniądze” i poczułam, że Marta jest Osoba, z którą rozwinę skrzydła. Następnie wykupiłam wszystkie szkolenia oraz dołączyłam do MasterMind.
MasterMind to cudowny czas, którego życzę wszystkim! Marta błyskawicznie pomogła mi odnaleźć obszary w myśleniu do podszlifowania. Zaufałam, przełączyłam się na działanie z energii żeńskiej, zaczęłam bardziej czuć i płynąć. Poskładały mi się wszystkie puzzle. To była petarda, która odpaliła moją wewnętrzną siłę. Marta w doskonały sposób uczy pewności siebie i umiejętności słuchania głosu intuicji. Dziś wiem, że to jest najważniejsze. Każdy z nas, jeśli czegoś pragnie, może to osiągnąć. Wystarczy BYĆ SOBĄ. Takie niby proste, ale czasem podróż do odnalezienia siebie jest długa. Marta pomogła mi ją skrócić. Kliknęło w głowie i zaczęłam odnajdywać pytania na różne tematy, z którymi przyszłam na Mastermind.
Szkolenia Marty to najlepsza inwestycja w siebie, w biznes i relacje. Dziękuję.
Monika Chodarcewicz
Uczestniczka MASTERMIND,
Właścicielka biznesu MLM,
Założycielka grupy na FB - Mistrzowie swojego życia,
www.aloesownia.pl

zobacz

NOWA linia produktów w sklepie

Poznaj kolekcję wyjątkowych produktów, które pomogą Ci szybciej zaprogramować umysł na pieniądze dzięki, specjalnie dobranym afirmacjom.

Nowość to świece sojowe z intencją, oraz czarne, beżowe i niebieskie kubki , kalendarz ścienny na rok 2024 , notes marmurkowe złoto z czystymi kartkami.

17 książek na temat pieniędzy i rozwoju osobistego, to kolejny dodatek w naszym sklepie.

UWAGA! aby służyły Ci jak najdłużej nie wkładaj ich do mikrofalówki ani nie myj w zmywarce.

sukcesy

I rezultaty

Bardzo wielu mentorów pomogło mi zmienić niewspierające przekonania dotyczące pieniędzy, jestem im za to bardzo wdzięczna. Wisienką na torcie jest Marta. Marta nauczyła mnie nie martwić się o pieniądze, otworzyć na ich przypływ i zbudować z nimi szczęśliwą relację. Wszystko jest w głowie! Serdecznie polecam szkolenia Marty Manterys.
dr nauk humanistycznych Sonia Szramek-Karcz
uczestniczka MASTERMIND,
założycielka grupy na FB - Planeta Soni,
www.planetasoni.pl
„Pieniądze to nie wszystko , ale wszystko bez pieniędzy to …. „ nasze przekonania i doświadczenia prowadzą nas często na drogę zagubienia i niewiedzy, pomimo że wszystkie odpowiedzi są w nas i tego właśnie uczy Marta, kobieta która zrobiła rewolucję na temat przekonań jeśli chodzi o pieniądze. Grupa i szkolenia to mega skok na wyższy level wiedzy na ten temat …. Mastermind to mistrzowskie szkolenie które pozwoliło mi zrobić ogromny skok kwantowy w mojej głowie i moim życiu. Marta potrafi wydobyć z najgłębszego zakamarka Nasz potencjał , uczy jak pokochać i uwierzyć w siebie , wszystko składa w jedną całość tworząc potwora finansowego 😉😉😂. Dziękuje bardzo Martuś za pokazanie mi tego co zawsze wiedziałam , ale zapomniałam
Aleksandra Strychalska
uczestniczka MASTERMIND
www.rointernational.pl
Czy ja się martwię o pieniądze ? Zdecydowanie nie!
5 lat temu zostałam bezdomną kobietą z dwójką dzieci. Bez pracy, bez pieniędzy. Stałam na ulicy w samej sukience i trampkach i tak zaczęłam swoją przygodę z życiem na swoich zasadach.
Było czasami ciężko , ale moja wiara w siebie i to, że sobie poradzę była ogromna. Wiedziałam, że mogę liczyć tylko na siebie i nie zawiodłam się.
Dziś Kocham moje życie i nie zamieniłabym je na żadne inne. Często dziękuje samej sobie i śmiało mogę powiedzieć, że jestem dla siebie w końcu najlepsza przyjaciółką.
Bardzo mocno pracowałam nad swoim „fundamentem”, czyli poczuciem własnej wartości, miłości do siebie, bo wiem, że to jest najważniejsza lekcja do odrobienia. Wszystko sobie pięknie ułożyłam, ale nie z relacją z pieniędzmi, nie wiedziałam co robię nie tak. I któregoś dnia pojawiła się Marta Manterys i jej wspaniała grupa (...). Słuchałam codziennie Marty, ufałam jej, byłam tak pilną uczennicą, że mimo wielu obowiązków słuchałam Marty non stop. Wykupiłam szkolenia i znowu słuchałam non stop. Przestawiłam całkowicie swoją głowę, a później mężowi.(...)
Monika Trzaskowska
uczestniczka MASTERMIND,
założycielka grupy na FB - Miłość zaczyna się od siebie