NOWOŚĆ  NOTES z czystymi kartkami, numerowanymi stronami  –

SZKOLENIE “Bądź magnesem na klientów “  startuje ponownie 15.06.24.

Strona główna Bez kategorii Kiedy Twój biznes odżyje?

Kiedy Twój biznes odżyje?

Kiedy przestaniesz akceptować klientów, z którymi nie chcesz pracować Twój biznes odżyje.

Dlaczego?

Akceptując klientów, którzy zawsze chcą taniej, zawsze mają problem z płaceniem, zawsze dla nich jest za drogo, podejmują decyzje dwa tygodnie – wpuszczasz do siebie klienta roszczeniowego, który zanim zapłaci 300 zł, zada Ci 1000 pytań i w rezultacie w ogóle nic nie kupi.

Brzmi znajomo?

Godząc się na takich ludzi, zaczynasz wątpić w siebie i swoje produkty. Zaczynasz zaniżać ceny i wątpić czy ten biznes w ogóle ma sens. Taki klient nie widzi zalet Twojej usługi. Ten klient nie widzi Twojej magii. On nie widzi wartości w tym co oferujesz.

Natomiast, kiedy podejmiesz decyzję, by pracować (oferować usługi) tylko takim klientom którzy doceniają wartość Twojego produktu – wszystko zaczyna się zmieniać.

Przestań obsługiwać klientów, których nie chcesz mieć. Narzekający odejdą,  a idealni, gotowi zapłacić Ci każdą cenę, zaczną pukać do Twoich drzwi. Otwierasz przestrzeń na to, czego naprawdę chcesz, a zamykasz na to, czego już nie chcesz.Wtedy praca staje się przyjemnością a Ty zarabiasz x 10. Wszystko zaczyna pięknie płynąć.

Jest flow.

 

Przeczytaj równiez

Dodaj komentarz