aplikuj

Na Mastermind

przeczytaj

przed wypełnieniem formularza

Aktualnie,osoby które mogą aplikować na Mastermind ze mną to osoby,które zarabiają min 50.000 zł na miesiąc i mają swoją działalność.

MASTERMIND to grupa osób, najczęściej przedsiębiorców, których głównym założeniem jest rozwijanie siebie i swojego biznesu oraz wsparcie innych osób w podobnym celu.

Kilka miesięcy bycia w takiej grupie może przenieść Cię o rok lub kilka lat do przodu w Twoim biznesie. Dzieje się tak dlatego, że nie tylko korzystasz ze wsparcia innych przedsiębiorców – uczestników grupy, ale dodatkowo jest mentor, który prowadzi Cię i pokazuje zupełnie nowy sposób patrzenia na zarabianie, robienie biznesu, pracę ze sobą. W tego rodzaju grupach główną wartością jest czerpanie pełnymi garściami z doświadczenia mentora, który je prowadzi. Ale równie ważny jest wpływ przestrzeni grupy, która stymuluje, motywuje, wzmacnia Twoje wysiłki. Nie jesteś sam w swoich zmaganiach, widzisz, jak idzie innym i możesz przedyskutować dowolne wyzwanie, na którym utknąłeś. Twoje zaangażowanie w grupie będzie miało wpływ na Twoje rezultaty. Ile w nią włożysz tyle dostaniesz. Podczas trwania Mastermind, ale też pod wpływem codziennych zdarzeń i interakcji w grupie mogą wybuchać różne emocje. Mogą odzywać się lęki, stare nawyki, brak wiary w siebie. Mentor jest po to by pomóc opanować sytuacje oraz wesprzeć uczestników. Tutaj nie ma już miejsca na energię braku ani przerabianie podstawowej wiedzy z zakresu prawa przyciagania. Mastermind jest prywatnym mentoringiem dla osób, które nie boją się podejmować DUŻYCH decyzji, by mieć BARDZO DUŻO pieniędzy!     

Grupa Mastermind to zwykle 6 osób.

Tylko osoby, które spełnią te warunki będą zaakceptowane i poinformowane o  najbliższym terminie w emailu.

Ważne!

W przypadku mówienia nieprawdy odnośnie swoich zarobków Marta zastrzega sobie usuniecie osoby z Mastermind bez zwrotu pieniędzy.

To oferta dla osób, które:

Zarabiają już konkretne pieniądze.

Prowadzą swój biznes.

Wiedzą czego chcą.

Chcą nauczyć się osiągać większe zarobki.

Nie potrzebują prowadzenia za rękę 24/7.

Są otwarte na wiedzę.

Chcą być w mojej energii ale nie potrzebują mnie jak powietrza.

Chcą do mnie kalibrować.

Chcą mieć dostęp do mnie na czat.

Chcą być wśród innych przedsiębiorców i czerpać z energii grupy

Marta rekomenduje min.3 miesiące uczestnictwa w Mastermind by dokonały  się zmiany w Twoim umyśle.

Co zawiera oferta:

Grupowy mentoring (6-8 osób).

Dostępność do mnie od pon-pt od 10-18 na czacie.

1 grupowy Zoom (podsumowujący).

Całkowite wsparcie.

Po opłaceniu Mastermind zostaniesz dodany do grupy czat, gdzie ustalimy wszystkie szczegóły!

Oferta NIE ZAWIERA – indywidualnej video rozmowy, konwersacji na innych czatach niż WhatsApp.

Oczywiście nie mogę zagwarantować określonych rezultatów tego Mastermind, ponieważ wszystko zależy tylko od Ciebie. To Ty musisz wykonać pracę, czyli zmienić myślenie i zmienić siebie, by stać się osobą którą chcesz być , ja tylko mogę Ci podpowiedzieć jak to zrobić.

Proszę o przemyślany zakup ponieważ zwrotów nie przyjmujemy.

formularz

Aplikacyjny

Rezerwacja miejsca na MASTERMIND kosztuje 1500zł – w przypadku rezygnacji kwota jest BEZWROTNA. Marta prześle link do umieszczenia wpłaty osobiście po przejrzeniu odpowiedzi z formularza.

Mastermind apliakcja

Mastermind apliakcja