przeczytaj

Opinie i rezultaty

Znajdziesz tu niektóre opinie od uczestniczek Mastermindów, z mojej grupy Pokochaj Pieniądze oraz grup szkoleniowych od osób, które wdrożyły w życie moje rady, zastosowały to, czego uczę na szkoleniach.
Jeśli jeszcze nie jesteś na mojej grupie, to serdecznie Cię do niej zapraszam!

MASTERMIND-bezpośredni mentoring u Marty

Przez wiele lat pracowałam w różnych korporacjach. Przeszłam mnóstwo szkoleń, ale takich szkoleń jakie proponuje Marta NIE MA. Jej szkolenia są jedyne w swoim rodzaju i jest to inwestycja, która bardzo szybko się zwraca.
Zaczęłam swoją przygodę od grupy Pokochaj Pieniądze, potem wykupiłam 1,2 4.płatne szkolenie a dzień w którym dowiedziałam się, że dostałam się na jej Mastermind był jednym z najszczęśliwszych w moim życiu. Dlaczego?
Marta w bardzo prosty sposób tłumaczy jak działa prawo przyciągania, prawo założeń i jak każdy z nas kreuje swoje życie. Dzięki niej zrozumiałam, jak wiele sytuacji, osób które przyciągnęłam było odzwierciedleniem tego co miałam w sobie w tamtym momencie mojego życia. Zmieniłam i zmieniam siebie, a co za tym idzie całe moje życie. Mój biznes wszedł na nowy poziom odkąd pracuje z Martą. Pojawiają się nowe pomysły, które są już w trakcie realizacji, mam wokół siebie nowych ludzi.... moje życie się zmienia na lepsze.
(...) Ucząc się z Martą jesteś w energii osoby, która osiągnęła faktyczny i wymierny sukces finansowy i życiowy dzięki czemu Twój sukces przyjdzie do Ciebie szybciej niż się tego spodziewasz. (...)
Anna Zbyszewska-Hryniewicz
uczestniczka MASTERMIND,
właścicielka www.cookstory.online
Czy ja się martwię o pieniądze ? Zdecydowanie nie!
5 lat temu zostałam bezdomną kobietą z dwójką dzieci. Bez pracy, bez pieniędzy. Stałam na ulicy w samej sukience i trampkach i tak zaczęłam swoją przygodę z życiem na swoich zasadach.
Było czasami ciężko , ale moja wiara w siebie i to, że sobie poradzę była ogromna. Wiedziałam, że mogę liczyć tylko na siebie i nie zawiodłam się.
Dziś Kocham moje życie i nie zamieniłabym je na żadne inne. Często dziękuje samej sobie i śmiało mogę powiedzieć, że jestem dla siebie w końcu najlepsza przyjaciółką.
Bardzo mocno pracowałam nad swoim „fundamentem”, czyli poczuciem własnej wartości, miłości do siebie, bo wiem, że to jest najważniejsza lekcja do odrobienia. Wszystko sobie pięknie ułożyłam, ale nie z relacją z pieniędzmi, nie wiedziałam co robię nie tak. I któregoś dnia pojawiła się Marta Manterys i jej wspaniała grupa (...). Słuchałam codziennie Marty, ufałam jej, byłam tak pilną uczennicą, że mimo wielu obowiązków słuchałam Marty non stop. Wykupiłam szkolenia i znowu słuchałam non stop. Przestawiłam całkowicie swoją głowę, a później mężowi.(...)
Monika Trzaskowska
uczestniczka MASTERMIND,
założycielka grupy na FB - Miłość zaczyna się od siebie
„Pieniądze to nie wszystko , ale wszystko bez pieniędzy to …. „ nasze przekonania i doświadczenia prowadzą nas często na drogę zagubienia i niewiedzy, pomimo że wszystkie odpowiedzi są w nas i tego właśnie uczy Marta, kobieta która zrobiła rewolucję na temat przekonań jeśli chodzi o pieniądze. Grupa i szkolenia to mega skok na wyższy level wiedzy na ten temat …. Mastermind to mistrzowskie szkolenie które pozwoliło mi zrobić ogromny skok kwantowy w mojej głowie i moim życiu. Marta potrafi wydobyć z najgłębszego zakamarka Nasz potencjał , uczy jak pokochać i uwierzyć w siebie , wszystko składa w jedną całość tworząc potwora finansowego 😉😉😂. Dziękuje bardzo Martuś za pokazanie mi tego co zawsze wiedziałam , ale zapomniałam.
Aleksandra Strychalska
uczestniczka MASTERMIND ,Dyrektor Generalny w Rene Ossenblok International www.rointernational.pl
Bardzo wielu mentorów pomogło mi zmienić niewspierające przekonania dotyczące pieniędzy, jestem im za to bardzo wdzięczna. Wisienką na torcie jest Marta. Marta nauczyła mnie nie martwić się o pieniądze, otworzyć na ich przypływ i zbudować z nimi szczęśliwą relację. Wszystko jest w głowie! Serdecznie polecam szkolenia Marty Manterys.
dr nauk humanistycznych Sonia Szramek-Karcz
uczestniczka MASTERMIND,
założycielka grupy na FB - Planeta Soni,
www.planetasoni.pl
Od 2 lat (dokładnie od lipca 2020) jestem na grupie Marty Pokochaj Pieniądze. Brałam udział w pierwszych edycjach wszystkich jej szkoleń, a także w pierwszej edycji Mastermind i zrewolucjonizowałam swoje finanse (i nie tylko)! Obrany w 2020 roku cel finansowy, będący wtedy trzykrotnością ówczesnego miesięcznego przychodu i początkowo wydający mi się science fiction, osiągnęłam bez problemu i idę po więcej. Zamieniłam w tym czasie dobry etat w IT dużej korporacji na własną firmę, będąc jednocześnie samodzielną mamą paroletniego dziecka. Zmieniłam swoje nastawienie do kredytu hipotecznego, który wzięłam krótko przed odkryciem grupy Pokochaj Pieniądze i który mnie wtedy przerażał i przytłaczał, a pieniądze na urządzenie mieszkania znalazły się same – wręcz wpadały w moje ręce zewsząd.
Teraz prowadzę dochodowy biznes w kilku branżach, z pasją i radością, kreując klientów dokładnie takich, z jakimi pragnę współpracować.
A to wszystko dzięki codziennemu, sukcesywnemu wdrażaniu porad i metod Marty, pracy nad swoimi przekonaniami i… budowaniu coraz silniejszej miłości do siebie! Tak to właśnie miłość do siebie stała się moim konikiem, pasją i to w niej szkolę teraz także innych, wiedząc, że to ona leży u podstaw wszystkiego.
Już na pierwszym szkoleniu byłam zachwycona tym czego uczy Marta i śmiałam się, że będę jej „ewangelistką” – i jestem, bo zmieniła mi ona życie. DZIĘKUJĘ!
Joanna Idczak
Uczestniczka MASTERMIND,
założycielka grupy na FB - Miłość do Siebie Selflove
właścicielka www.ideekreatywnie.pl
Moja przygoda z rozwojem osobistym rozpoczęła się wraz z otworzeniem własnego biznesu. Pełna entuzjazmu wystartowałam. Przeszłam wiele szkoleń. Moja firma dobrze się rozwijała, ale w pewnym momencie doszłam do poziomu, którego nie potrafiłam przeskoczyć. Zaczęłam szukać rozwiązania i pojawiła się Marta. Błyskawicznie przesłuchałam livy zamieszczone w grupie „Pokochaj Pieniądze” i poczułam, że Marta jest Osoba, z którą rozwinę skrzydła. Następnie wykupiłam wszystkie szkolenia oraz dołączyłam do MasterMind.
MasterMind to cudowny czas, którego życzę wszystkim! Marta błyskawicznie pomogła mi odnaleźć obszary w myśleniu do podszlifowania. Zaufałam, przełączyłam się na działanie z energii żeńskiej, zaczęłam bardziej czuć i płynąć. Poskładały mi się wszystkie puzzle. To była petarda, która odpaliła moją wewnętrzną siłę. Marta w doskonały sposób uczy pewności siebie i umiejętności słuchania głosu intuicji. Dziś wiem, że to jest najważniejsze. Każdy z nas, jeśli czegoś pragnie, może to osiągnąć. Wystarczy BYĆ SOBĄ. Takie niby proste, ale czasem podróż do odnalezienia siebie jest długa. Marta pomogła mi ją skrócić. Kliknęło w głowie i zaczęłam odnajdywać pytania na różne tematy, z którymi przyszłam na Mastermind.
Szkolenia Marty to najlepsza inwestycja w siebie, w biznes i relacje. Dziękuję.
Monika Chodarcewicz
Uczestniczka MASTERMIND,
Właścicielka biznesu MLM,
Założycielka grupy na FB - Mistrzowie swojego życia,
www.aloesownia.pl
Firmę prowadzę już ponad 4 lata. Zawsze pomagałam innym, ale bałam się podnosić stawki i walczyć o swoje. Dopiero gdy poznałam Martę i zaczęłam wdrażać to, czego naucza, odczułam realne korzyści z tego, co robię. Przestałam zaniżać wartość moich usług, zaczęłam zarabiać dobre pieniądze i wreszcie nie dokładam do interesu. Nie boję się już rozmawiać z innymi przedsiębiorcami na równym poziomie – także o pieniądzach. Nie jest dla mnie dziś wyzwaniem iść na 1-dniową konferencję, która kosztuje kilka tysięcy. Wiem, że te pieniądze już do mnie płyną. Jestem szczęśliwa, że mogę zarabiać i pracować z domu, łącząc to z wychowaniem trójki dzieci. Moi klienci też mają realne korzyści z wiedzy, którą uzyskałam od Marty, ponieważ często wplatam ją w rozmowy. Dodatkowo 90% moich klientów jest już na grupie „Pokochaj pieniądze!”. Przerobienie materiałów przynajmniej z tej grupy to punkt obowiązkowy we współpracy ze mną i moim zespołem, ponieważ podobnie, jak w wyborze współpracowników, przy doborze klientów kieruję się energią. Dziękuję Ci, Marto, za to, co robisz. Jeżeli zastanawiacie się, czy warto, to jestem jednym z wielu przykładów, że systematyczna praca z Martą jest czymś naprawdę godnym polecenia.
Agnieszka Kowalska
Uczestniczka i posiadaczka pakietu szkoleń VIP,
właścicielka marek „Pracownik z pasją” i „Mama na freelance”,
www.pracownikzpasja.pl

Pokochaj Pieniądze
- grupa

Otwórz się na zarabianie większych kwot pieniędzy
- grupa szkoleniowa