Pakiety szkolen

VIP

Jeśli nie chcesz czekać na zapisy na szkolenia,możesz wykupić PAKIET VIP i uzyskać dostęp od razu do 2, 3 lub nawet 4 szkoleń! Pakiety są dostępne tylko u mnie.
Aby otrzymać więcej szczegółów wyślij do mnie wiadomość.
marta-vip
Marta Manterys
W związku z ogromnym zainteresowaniem moimi szkoleniami stworzyłam pakiety VIP. Możesz mieć od razu dostęp do 2, 3 lub nawet 4 szkoleń! Pakiety są dostępne tylko u mnie. aby otrzymać dostęp wyślij do mnie wiadomość.
marta-vip
Marta Manterys

Pakiet 2 szkoleń

 2 szkolenia które pomogą Ci zwiększyć zarobki w biznesie: “Bądź magnesem na klientów” i “Zbuduj swoją markę online i zacznij zarabiać” w promocyjnej cenie.W tym pakiecie nie można zamienić szkoleń na inne.

Pakiet 3 szkoleń

3 moje szkolenia: “Bądź Magnesem na Klientów”, “Otwórz się na zarabianie większych kwot pieniędzy” i “Stań się Bogatą Kobietą” w promocyjnej cenie. W tym pakiecie można wymienić szkolenia na inne jeśli już wcześniej z jakiegoś skorzystałeś.

Pakiet 4 szkoleń

4 moje szkolenia: “Bądź Magnesem na Klientów”, “Otwórz się na zarabianie większych kwot pieniędzy”, “Stań się Bogatą Kobietą” i “Zbuduj swoją markę online i zacznij zarabiać” w promocyjnej cenie.