NOWOŚĆ  NOTES z czystymi kartkami, numerowanymi stronami  –

SZKOLENIE “Bądź magnesem na klientów “  startuje ponownie 15.06.24.

Strona główna Szkolenia Darmowe ODBLOKUJ PRZYPŁYW PIENIĘDZY

ODBLOKUJ PRZYPŁYW PIENIĘDZY

szkolenie

Odblokuj przypływ pieniędzy

odblokuj-przypływ

Tutaj znajdziesz wszystkie moje darmowe szkolenia,które pomogą Ci zmienić myślenie na temat pieniędzy,a co za tym idzie odblokować ich przypływ!Dostępna jest także wersja audio tych szkoleń.

Zapraszam również do mojej grupy na Facebooku – Pokochaj Pieniądze,gdzie możesz być częścią cudownej społeczności, która wspiera się codziennie w procesie zmiany przekonań.

Natomiast jeśli poczujesz,że jesteś gotowy na duże kwoty pieniędzy to zapraszam na moje zaawansowane szkolenia(płatne)gdzie czasami aż głowa boli tyle jest wiedzy!

przeczytaj!

Prawa autorskie

Jak każdy twórca dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, prosząc jednocześnie o poszanowanie mojego dorobku intelektualnego. Z tych powodów uprzejmie informuję, że wszelkie prawa do:

1) logo Pokochaj Pieniądze® by Marta Manterys
2) publikacji i treści zamieszczonych w serwisie www.pokochajpieniadze.pl, www.pokochajpieniadze.com.pl, www.pokochajpieniadze.pl

są w pełni chronione prawnie w całości  i w części, tak w zakresie warstwy graficznej jak i treściowej. Korzystanie z ww. treści, powoływanie się na ww. treści, w tym na współpracę ze mną jest całkowicie zabronione, bez pozyskania mojej uprzedniej zgody lub zawarcia ze mną odpowiedniej umowy na korzystanie z ww. praw.
Naruszenie wskazanych wyżej zasad naraża sprawców na ryzyko odpowiedzialności cywilnej, w tym zapłaty stosownego odszkodowania i zadośćuczynienia.

Zabrania się kopiowania, pobierania, rozpowszechniania plików oraz przekazywania dostępu do platformy innym osobom zgodnie z punktem XV regulaminu sklepu dla produktów cyfrowych (Regulamin sklepu online produkty cyfrowe – PokochajPieniądze.pl). Osoba dokonująca zakupu w sklepie poświadcza, iż zapoznała się z treścią regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Przeczytaj równiez