Lekcja 97 – Czy każdy może być milionerem? Rozmowa z Marcinem Osmanem

Lekcja 97

Czy każdy może być milionerem? Rozmowa z Marcinem Osmanem

Zapraszam na rozmowę z Marcinem Osmanem, podczas której porozmawiamy na temat:
✅ Czy łatwo zarobić dużo pieniędzy?
✅ Czym jest bogactwo?
✅ Czy warto mieć mentora?
 
Kilka słów o Marcinie: Marcin Osman – przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych. Właściciel wydawnictwa i sklepu internetowego OSMPower oraz platformy z kursami kuptenkurs.pl. W swojej karierze tworzył projekty sprzedażowe i marketingowe dla międzynarodowych brandów.
 
Na jego kanale YouTube znajduje się ponad 1000 nagrań z tej tematyki oraz rozmowy z autorami z polski i świata m.in. Garym Vaynerchukiem, Esther Wojcicki, Fredrikiem Eklundem czy Wimem Hofem. Występował też jako prelegent na scenach konferencyjnych przed tysiącami ludzi. Jego domeną jest „działanie tu i teraz z tym co masz” a największą wartością jest skuteczność. Jego motto to: „czytaj i działaj” przez co rozumie szybkie, konkretne i nastawione na efekt wdrażanie wiedzy z wydawanych książek.
 
Autor książek: – „Biznes ci ucieka”, „Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie”, „Biznes ci ucieka 2”, „Jak zacząć”.
 
Współautor książek: „Przedsiębiorca w podróży”, „Sprzedawaj więcej”, „POWERbook”, „Zostań Drapieżnikiem”, „Biblia e-biznesu 3.0”, „Sprzedawaj JESZCZE więcej”, „Kryzys szansa. Jak rozwinąć siebie i biznes w czasach zawieruchy?”, „Historie Twórców”, „Filozofia lekkiego plecaka”