Oferta dedykowana dla uczestników szkolenia „Nowa Tożsamość 100K”.
Jeśli po szkoleniu pojawiły się u Ciebie indywidualne pytania dotyczące wdrożenia wiedzy ze szkolenia, zapraszam do zamkniętej grupy VIP na Telegramie gdzie otrzymasz konkretne wskazówki jak rozwiązać Twoją sytuację, by zwiększyć zarobki.
VIP Telegram Q&A | 8–10 maja 2026 r.
Godziny mentoringu: 10:00–18:00
Zakres wsparcia:
Analiza indywidualnej sytuacji – omówienie konkretnych wyzwań finansowych związanych z podnoszeniem przychodów.
Rekomendacja działań – otrzymasz spersonalizowane kroki do wdrożenia w ciągu najbliższych dni.
Konsultacja ofert i wyceny – możliwość weryfikacji cen, struktury oferty oraz blokad mentalnych w kontekście finansowym.
Przez 3 dni jestem do dyspozycji w godzinach 10:00–18:00.
Format: Kameralna grupa do 6 osób. Taka liczba uczestników pozwala na szczegółowe omówienie każdego przypadku.
Dla kogo:
Wyłącznie dla uczestników szkolenia „Otwórz się na zarabianie większych kwot”, które potrzebują doprecyzować wdrożenie materiału w swojej działalności.
Po dokonaniu zakupu otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do prywatnej grupy na Telegramie. Grupa zostanie aktywowana 8 maja 2026 r. o godz. 10:00.
Liczba miejsc: 6
Decyduje kolejność zgłoszeń. Po wyczerpaniu limitu nabór zostanie zamknięty.
*Szkolenie zostało zakończone i nie przewiduję kontynuacji spotkań Q&A w dotychczasowej formule.