przeczytaj

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Szkolenia są nagrane, i możesz je odsłuchać w dowolnym czasie. Marta nagrała powitalny live na każdym szkoleniu, w którym wyjaśnia dokładnie jak przerabiać dane szkolenie, oraz live Q&A gdzie odpowiada na pytania uczestników. Niektóre szkolenia nie bedą już miały więcej nagrań czy Q&A np. "Otwórz się na zarabianie większych kwot".

Idealnie by było, żebyś tak zrobił chyba, że jesteś na takim poziomie rozumienia tego co uczy Marta, że czujesz pełną gotowość do tego by wyjść na wyższy poziom. W takim przypadku, jak najbardziej możesz przejść do szkoleń zaawansowanych.

Aktualnie każde szkolenie ma nieograniczony dostęp oprócz szkolenia „Zmień siebie zmień swoją rzeczywistość i zarabiaj miliony" - tu dostęp jest przyznawany na 90 dni z możliwością przedłużenia.

Zawsze polecam szkolenie „Otwórz się na zarabianie większych kwot pieniędzy" jako pierwsze po nagraniach z grupy Pokochaj Pieniądze.  

To idealne szkolenie, gdy jesteś wciąż na etacie, ale chcesz otworzyć się na większe kwoty.

Pytania zawsze można napisać w grupie szkoleniowej i zawsze ktoś pomoże i odpowie. Marta odpowiada na pytania tylko w grupie szkoleniowej a nie prywatnie. Wtedy więcej osób może skorzystać.

Szkolenia są do przerabiania samemu. Marta nie odpowiada prywatnie ani emailowo na pytania ze szkoleń. W tym celu możesz skorzystać z mentoringu 1:1 lub konsultacji 1 hr. https://pokochajpieniadze.pl/coaching/

Tak ,oczywiście. Najlepiej skorzystać z opcji PayPal, która ma możliwość płacenia kartą i nie trzeba mieć założonego konta PayPal.

Szkolenia są nagrane i możesz je przerabiać w swojej strefie czasowej.

Dostęp jest przyznawany na www.pokochajpieniadze.pl po zalogowaniu na MOJE KONTO w momencie otrzymania płatności. Akceptacja do grupy szkoleniowej na FB następuje w dniu szkolenia.

Szkolenia są dostępne na platformie szkoleniowej pokochajpieniadze.pl i tam są dostępne, ale Marta rekomenduje by również być w grupie szkoleniowej na FB, by być wśród grupy osób, które również się uczą i wspierać się wzajemnie.

Każda edycja szkolenia jest co 5 miesięcy. Jeśli chcesz mieć dostęp do szkoleń wcześniej, możesz skorzystać z pakietu VIP-2,3,4 gdzie masz dostęp do szkoleń od razu bez konieczności czekania na kolejną edycję. Zawsze możesz napisać do Marty kontakt@pokochajpieniadze.pl i zakupić dowolne indywidualne szkolenie.

Napisz na do Marty na kontakt@pokochajpieniadze.pl

Tak. System automatycznie wystawia fakturę w momencie dokonania opłaty za szkolenie. Upewnij się, że wpisałeś dobrze swoje dane firmowe.

Niestety nie. Należy dokupić je osobno.

Tak, ale zgodnie z pkt. VII regulaminu nie ma zwrotu pieniędzy, dlatego proszę dobrze przemyśleć zakup.