Zapisy

na szkolenia

Na wszystkie moje płatne szkolenia obowiązują zapisy.Nie prowadzę sprzedaży ciągłej swoich szkoleń.Aby poznać zasady udziału przeczytaj kroki.
Jeśli interesuje Cię pakiet VIP,czyli dostęp do 2,3 lub 4 szkoleń od razu w momencie zakupu – skontaktuj się ze mną bezpośrednio:

kontakt@pokochajpieniadze.pl

Zachęcam również do zapisów na newsletter, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

 • KROK 1

  Śledź kalendarz moich szkoleń

  Każde z moich szkoleń ma kilka edycji w roku.Na każde ze szkoleń obowiązują zapisy ze względu na duże zainteresowanie.Dokonanie zapisu na listę oczekujących daje gwarancję miejsca.Gdzie znajdziesz informację o zbliżających się szkoleniach? Zapisz się na newsletter,obserwuj również grupę na Facebooku ,Instagram i stronę - tam pojawiają się informacje o zbliżających się szkoleniach.
 • KROK 2

  Zapisz się na wybrane szkolenie

  Na stronie znajdziesz aktualne informacje odnośnie zbliżających się szkoleń.Zapisz się na listę oczekujących, dzięki temu zyskasz gwarancję miejsca.Tylko osoby, które dokonają zapisu otrzymają na swoją skrzynkę mailową na trzy dni przed startem szkolenia link do jego zakupu.
 • KROK 3

  Dokonaj zakupu szkolenia

  Aby mieć gwarancję niższej ceny opłać szkolenie najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca.Wraz z nowym miesiącem wzrasta cena.Link do zakupu będzie aktywny tylko przez 7 dni.Później nie będzie już możliwości zakupu.
 • KROK 4

  Dołącz do grupy szkoleniowej na Facebooku

  Każde z moich szkoleń odbywa się w oddzielnej, zamkniętej grupie na Facebooku.Materiał jest już nagrany jako, że są to kolejne edycje szkolenia, ale wraz z nową edycją pojawiają się nowe live,więc zakres wiedzy,którą Ci udostępniam stale się poszerza.Gdzie znajdziesz link do grupy? Po opłaceniu swojego zamówienia otrzymasz maila z potwierdzeniem dokonania zakupu,link do grupy znajdziesz również w tym mailu. Akceptacja do grupy FB następuje o godzinie 19:00 czasu PL w dniu startu szkolenia .Nagrania możesz także oglądać na stronie internetowej dzięki dostępnej platformie szkoleniowej. Wystarczy zalogować się na Moje konto i wejść w wybrany kurs w zakładce Szkolenia.
 • KROK 5

  Do zobaczenia na szkoleniu!

  W grupie znajdziesz wszystkie moje już nagrane live, a wraz z nowa edycją pojawi się kolejne nagranie.Czuj się jak u siebie i nie bój się pytać i komentować podczas trwania szkolenia .W grupie współpracujemy, jesteśmy dla siebie uprzejmi i pomocni.

Darmowe

szkolenia

Tu zacznij! Poznaj podstawy, które pomogą Ci zmienić myślenie na temat pieniędzy i odblokować ich przypływ! Nagrałam ogromną ilość darmowych live, które znajdziesz również na mojej grupie na Facebooku i kanale YouTube.

Na stronie możesz oglądać szkolenia w wersji video lub audio.

Przeglądaj swoje

szkolenia

Jeśli masz już wykupione szkolenie, możesz przejść do lekcji.

Pamiętaj,że musisz być zalogowanym, aby mieć dostęp do materiałów.

Jesteś otwarty na zmiany i chcesz otworzyć się na zarabianie dużych kwot pieniędzy? Zmień swój standard życia i zarabiaj znacznie więcej z pomocą tego szkolenia!
Naucz się miłości i pewności siebie oraz wiary w swój sukces. Dowiedz się, jak zachowuje się bogata kobieta, jak myśli oraz jak wykorzystuje damską energię BYĆ.

Czy prowadzisz swój biznes lub masz na co dzień do czynienia z klientami? Na tym szkoleniu dowiesz się  jak stać się osobą, która ZAWSZE ma klientów!

Masz biznes i chcesz pokazywać się w mediach społecznościowych by dotrzeć do większej ilości odbiorców – potencjalnych klientów, ale nie wiesz od czego zacząć? To szkolenie jest dla Ciebie!

Jeśli jesteś cierpliwy i wierzysz, że możesz być milionerem oraz chcesz nauczyć się myśleć i działać, jak milioner to zapraszam Cię na to szkolenie dla MILIONERÓW!