Aplikacja

mobilna

Co w niej znajdziesz?

Aplikacja Pokochaj Pieniądze została stworzona, aby każdego dnia pomagać Ci w programowaniu umysłu na pieniądze poprzez codzienne ustawienia przypomnień z afirmacjami oraz pozytywne oddziaływanie na Twój umysł,co będzie miało ogromny wpływ na Twoje życie.Każdego dnia jesteś pytany o swoje samopoczucie,aby śledzić postęp i sprawdzać jak zmienia się Twój nastrój w trakcie korzystania z aplikacji w wybranym przedziale czasowym.Aplikacja zawiera również mnóstwo bogatych tapet,podliczanie pieniędzy,notatki itp.Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem aplikacji tak by jak najlepiej Tobie służyła i ułatwiła Ci jak najszybszą zmianę stanu umysłu !

Aplikacja jest darmowa przez pierwsze 3 dni,byś sprawdził czy zawartość aplikacji ci odpowiada.Po 3 dniach kwota miesięczna za korzystanie z aplikacji to 33,99 zł lub 319,99 zł rocznie (w tej opcji dostajesz 2 miesiące gratis )

Gdzie pobierzesz?

Aktualizacja aplikacji

Pobierz najnowsza aktualizację aplikacji. Co nowego znajdziesz?
Teraz możesz dodawać własne tapety z galerii telefonu lub robić zdjęcie z poziomu aplikacji. 
Zostały zmniejszone dymki afirmacji, dzięki czemu tapety są lepiej widoczne.
Pojawiły się ikony mediów społecznościowych i sklepu internetowego na ekranie startowym oraz w ustawieniach.
Została poszerzona baza tapet oraz dodany identyfikator subskrypcji – w razie pytań o swoją subskrypcję będziesz mógł się na niego powołać.

Korzystanie z aplikacji

Obejrzyj filmik instruktażowy jak pobrać aplikację oraz posługiwać się nią krok po kroku.Jeśli na którymś etapie pojawi się problem skorzystaj ze specjalnie stworzonego Centrum Pomocy, gdzie znajdziesz najpopularniejsze problemy i ich rozwiązanie.

Afirmacje

Znajdziesz tu bardzo dużo pozytywnych afirmacji na temat pieniędzy. Możesz również dodawać własne, oznaczać jako ulubione, a także dzielić się nimi ze znajomymi. Ponadto, codziennie możesz otrzymywać powiadomienia z afirmacjami na dany dzień. To ty decydujesz o ich częstotliwości.

Pieniądze

Codziennie zapisuj wszystkie kwoty, które otrzymujesz.Może to być voucher na zabieg, zwrot z podatku, wynagrodzenie, otrzymany prezent i każdy Twój zarobek.System będzie sumować wszystkie zebrane przez Ciebie sumy by pokazać ci jak dużo przychodzi do ciebie pieniędzy a ty tego nie zauważasz!

Dodawanie własnych tapet

W najnowszej aktualizacji wprowadzona została możliwość dodawania własnych tapet z galerii telefonu oraz wykonywania zdjęć z poziomu aplikacji.

Bogata baza tapet

Wybieraj spośród bogatej bazy tapet podzielonej na kolekcje. Diamenty, pieniądze, rajskie plaże, luksusowe życie – wybór należy do Ciebie!

Ustalaj cele i prowadź zapiski

Pamiętaj, że jasno określone cele są bardzo ważne w życiu.W tej sekcji wpisuj swoje główne cele i te mniejsze, które doprowadzą Cię do jego osiągnięcia. Śledź ich postęp, aby łatwiej było je zrealizować. Marzy Ci się wyjazd na Bali? Co musisz zrobić, aby tego dokonać? Każdy zrealizowany cel na pewno z czasem oznaczysz jako osiągnięty. Musisz tylko w to uwierzyć !

Statystyki nastroju

Sprawdzaj swoje samopoczucie każdego dnia i śledź rezultaty! Każdego dnia będziesz pytany o to jak się czujesz – wybierz właściwą odpowiedź spośród pięciu możliwych.Po tygodniu sprawdź jak się czułeś -dobrze czy żle ?Pamietaj,że to uczucie jest sekretem!