poznaj mnie

Przeczytaj moją historię

   Pochodzę z Krakowa, lecz większość życia spędziłam za granicą min. w Londynie, UK i teraz w Republice Dominikany. Dzielę moje życie pomiędzy dwoma krajami: Polską i Dominikaną. Uwielbiam podróże i nie boję się zmian.

Wiele lat zmagałam się z problemem jakim był brak pieniędzy, a raczej ciągłe ich „uciekanie” ode mnie. Nie urodziłam się w biednej rodzinie, więc niczego tak naprawdę mi nie brakowało. Natomiast kiedy rozpoczęłam pierwszą pracę, nigdy nie wystarczało mi pieniędzy. Po rozwodzie zostałam z długami i postanowiłam wyjechać do Londynu, by móc spłacić długi. Miałam trzy prace i zarabiałam dużo, lecz pieniądze wciąż się mnie nie trzymały. Wtedy też nie miałam pojęcia co to jest prawo przyciągania i że moje negatywne przekonania na temat pieniędzy są przyczyną tego. że ciągle mi ich brakuje.

W 2016 postanowiłam zaryzykować i zamieszkać w Dominikanie. Zabrałam oszczędności i ruszyłam! W 2017 kiedy znów pieniądze zaczęły uciekać postanowiłam znaleźć odpowiedz na pytanie – JAK MIEĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY? I wtedy natrafiłam na moje mentorki milionerki, na ich szkolenia oraz zaczęłam czytać wszystkie książki na temat pieniędzy. Byłam zdeterminowana! Po dwóch latach pracy nad sobą wszystko pięknie kliknęło! Prowadzę dwie firmy, współpracuje z amerykańską firmą, świetnie zarabiam, mam dochody z różnych źródeł, rozwijam się i realizuję swoje pomysły. Na tym blogu, motywuję, dzielę się moją wiedzą na temat tego jak odblokować przypływ pieniędzy i wreszcie mieć ich więcej. Zapewniam Cię, że jeśli zastosujesz się do moich rad, zobaczysz rezultaty szybko! Tylko nie możesz się poddać i musisz być cierpliwy. Trzymam za Ciebie kciuki. Ps. Piszę o rozwoju, ale nie jestem terapeutą ani psychologiem i nie udzielam rad osobom, które potrzebują pomocy takich specjalistów.

Self made
millionaire

Pomagam zmienić myślenie
o pieniądzach

Szkolenia online
i mentoring

moja grupa wsparcia

Na Facebooku

Aby wspierać każdego z Was i pomagać w odblokowaniu przypływu pieniędzy powstała grupa na Facebooku – Pokochaj Pieniądze.
Znajdziesz na niej wszystkie moje live, ogromną ilość pozytywnych afirmacji na temat pieniędzy, a przede wszystkim ponad 100.000 osób, które tak jak Ty zdecydowały się zmienić swoje myślenie i postawiły na zmianę. 
Razem wspieramy się, dzielimy sukcesami, motywujemy!

grupa-na-fb

nagroda

Polish Businesswoman Awards

Lider kreowania obfitości i podnoszenia świadomości finansowej

Marta-Manterys--(48)a

Wywiad dla

PolecanyBiznes.pl

“Wiele osób, w tym także właścicieli firm i przedsiębiorców poszukuje magicznego zaklęcia na bogactwo. Istnieje dobra wróżka, która zna przepis na bogactwo, mnóstwo klientów i powodzenie w biznesie, a na dodatek chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi. Jest nią Marta Manterys z PokochajPieniądze.pl. W jaki sposób zmienia rzeczywistość polskich przedsiębiorców (i nie tylko) i jak może pomóc Twojej firmie?”

przeczytaj

sierpień 2023

wywiad dla magazynu Świat kobiecej mocy

“Ty też możesz być bogata!”

luty 2023

Artykuł w Forbes

Nasze życie zależy od nas i każdy sam odpowiada za to, jak wygląda jego codzienność.

styczeń 2023

artykuł w Polska Times

Każdy z nas patrzy na świat przez własne okulary. Moje pozwalają mi widzieć, że jest mnóstwo pieniędzy, są wszędzie i są nielimitowane. Każdy może być bogaty i zarabiać, ile chce (…).

listopad 2022 - styczeń 2023

wywiad w magazynie BUSINESS WOMAN & life

październik 2022

artykuł w magazynie Wróżka

przeczytaj wywiad

ze mną na portalu

„Trzeba poznać prawo przyciągania, żeby wiedzieć, że energia podąża za uwagą. Kiedy wszystko zrozumiemy, dojdziemy do tego, że to my kreujemy nasze życie.” – mówi Marta Manterys, kobieta, która motywuje i dzieli się swoją wiedzą na temat tego, jak odblokować przypływ pieniędzy i wreszcie mieć ich więcej..

podcast

z Małgorzatą Gabryś

Jak zostać magnesem na klientów stosując Prawo Przyciągania?

live

z Izabelą Kaczmarską

obserwuj

Mój Instagram