marta-manterys

Cześć! Jestem Marta!

Pochodzę z Krakowa, ale większość życia spędziłam za granicą min. w Londynie, UK i teraz w Republice Dominikany. Pojawiam się czasem w Polsce, ale głównie mieszkam w Santo Domingo. Uwielbiam podróże i nie boję się zmian!

 

Wiele lat zmagałam się z problemem jakim był brak pieniędzy, a raczej ciągłe ich „uciekanie” ode mnie. Nie urodziłam się w biednej rodzinie, więc niczego tak naprawdę mi nie brakowało. Natomiast kiedy rozpoczęłam pierwszą pracę, nigdy nie wystarczało mi pieniędzy. Po rozwodzie zostałam z długami i postanowiłam wyjechać do Londynu, by móc spłacić długi. Miałam dwie prace i zarabiałam dużo, lecz pieniądze wciąż się mnie nie trzymały. Wtedy też nie miałam pojęcia co to jest prawo przyciągania i że moje myśli na temat pieniędzy są przyczyną tego. że ciągle mi ich brakuje.

 

W 2016 postanowiłam zaryzykować i zamieszkać na Dominikanie. Zabrałam oszczędności i ruszyłam! W 2018 kiedy znów zaczęło brakować pieniędzy postanowiłam znaleźć odpowiedzi na pytanie – JAK MIEĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY? I wtedy natrafiłam na moje mentorki milionerki, na ich szkolenia oraz zaczęłam czytać wszystkie książki na temat pieniędzy. Po dwóch latach pracy nad sobą wszystko pięknie kliknęło!

Współpracuje z amerykańską firmą, świetnie zarabiam, mam dochody z różnych źródeł, rozwijam się i realizuje swoje pomysły.

 

Na tym blogu, motywuję Was, dzielę się moją wiedzą na temat tego jak odblokować przypływ pieniędzy i wreszcie mieć ich więcej. Zapewniam Was że jeśli zastosujecie się do moich rad, zobaczycie rezultaty bardzo szybko! Trzymam za Was kciuki.

 

Ps. Piszę o rozwoju, ale nie jestem coachem, terapeutą ani psychologiem i nie udzielam rad osobom, które potrzebują pomocy takich specjalistów.

wywiad ze mną na portalu

Nieustannie powtarzałam, że nie mam pieniędzy.
To był największy błąd

„Trzeba poznać prawo przyciągania, żeby wiedzieć, że energia podąża za uwagą. Kiedy wszystko zrozumiemy, dojdziemy do tego, że to my kreujemy nasze życie.” – mówi Marta Manterys, kobieta, która motywuje i dzieli się swoją wiedzą na temat tego, jak odblokować przypływ pieniędzy i wreszcie mieć ich więcej.

 

Klaudia Kierzkowska: Kim jest Marta Manterys, wielu znana jako twórczyni bloga „Pokochaj pieniądze”? Przybliż nam proszę swoje życie, opowiedz historię.

 

Marta Manterys: Przede wszystkim osobą, która bardzo chciała zmienić swoje życie. To czym się wcześniej zajmowałam, nie ma żadnego znaczenia. Ważne jest to, że miałam duże marzenia, które chciałam realizować. Jednak nie wiedzieć czemu, nie działo się tak jakbym sobie życzyła. Zaczęłam zastanawiać się – dlaczego? Gdzie tkwi problem?

czytaj dalej…

Copyright © 2020. All Rights Reserved. Wykonanie Indygo.
DO GÓRY