o-mnie-marta-manterys

poznaj mnie

Przeczytaj moją historię

   Pochodzę z Krakowa, ale większość życia spędziłam za granicą min. w Londynie, UK i teraz w Republice Dominikany. Pojawiam się czasem w Polsce, ale głównie mieszkam w Santo Domingo. Uwielbiam podróże i nie boję się zmian.
  Wiele lat zmagałam się z problemem jakim był brak pieniędzy, a raczej ciągłe ich „uciekanie” ode mnie. Nie urodziłam się w biednej rodzinie, więc niczego tak naprawdę mi nie brakowało. Natomiast kiedy rozpoczęłam pierwszą pracę, nigdy nie wystarczało mi pieniędzy. Po rozwodzie zostałam z długami i postanowiłam wyjechać do Londynu, by móc spłacić długi. Miałam dwie prace i zarabiałam dużo, lecz pieniądze wciąż się mnie nie trzymały. Wtedy też nie miałam pojęcia co to jest prawo przyciągania i że moje myśli na temat pieniędzy są przyczyną tego. że ciągle mi ich brakuje.
  W 2016 postanowiłam zaryzykować i zamieszkać na Dominikanie. Zabrałam oszczędności i ruszyłam! W 2018 kiedy znów zaczęło brakować pieniędzy postanowiłam znaleźć odpowiedzi na pytanie – JAK MIEĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY? I wtedy natrafiłam na moje mentorki milionerki, na ich szkolenia oraz zaczęłam czytać wszystkie książki na temat pieniędzy. Po dwóch latach pracy nad sobą wszystko pięknie kliknęło!
  Współpracuje z amerykańską firmą, świetnie zarabiam, mam dochody z różnych źródeł, rozwijam się i realizuje swoje pomysły.
  Na tym blogu, motywuję Was, dzielę się moją wiedzą na temat tego jak odblokować przypływ pieniędzy i wreszcie mieć ich więcej. Zapewniam Was że jeśli zastosujecie się do moich rad, zobaczycie rezultaty bardzo szybko! Trzymam za Was kciuki.
  Ps. Piszę o rozwoju, ale nie jestem coachem, terapeutą ani psychologiem i nie udzielam rad osobom, które potrzebują pomocy takich specjalistów.

Self made
millionaire

Pomagam zmienić myślenie
o pieniądzach

Szkolenia online
i mentoring

moja grupa wsparcia

Na Facebooku

Aby wspierać każdego z Was i pomagać w odblokowaniu przypływu pieniędzy powstała grupa na Facebooku – Pokochaj Pieniądze.
Znajdziesz na niej wszystkie moje live, ogromną ilość pozytywnych afirmacji na temat pieniędzy, a przede wszystkim ponad 45 000 osób, które tak jak Ty zdecydowały się zmienić swoje myślenie i postawiły na zmianę. 
Razem wspieramy się, dzielimy sukcesami, motywujemy!

grupa-na-fb

przeczytaj wywiad

ze mną na portalu

„Trzeba poznać prawo przyciągania, żeby wiedzieć, że energia podąża za uwagą. Kiedy wszystko zrozumiemy, dojdziemy do tego, że to my kreujemy nasze życie.” – mówi Marta Manterys, kobieta, która motywuje i dzieli się swoją wiedzą na temat tego, jak odblokować przypływ pieniędzy i wreszcie mieć ich więcej..

podcast

z Małgorzatą Gabryś

Jak zostać magnesem na klientów stosując Prawo Przyciągania?

live

z Izabelą Kaczmarską

obserwuj

Mój Instagram