NOWOŚĆ  NOTES z czystymi kartkami, numerowanymi stronami  –

SZKOLENIE “Bądź magnesem na klientów “  startuje ponownie 15.06.24.

Strona główna Szkolenia Płatne BĄDŹ MAGNESEM NA KLIENTÓW

BĄDŹ MAGNESEM NA KLIENTÓW

Current Status
Not Enrolled
Price
Płatne
Get Started
This szkolenie is currently closed

szkolenie

Bądź magnesem na klientów

Czy wiesz, że aby Twoja firma przynosiła ogromne zyski potrzebujesz jedynie zmiany myślenia?
Czy wiesz, jak ważną rolę w Twoich zarobkach może odegrać odpowiedni mindset.
Co to oznacza w praktyce?
Dopiero wtedy, kiedy porzucisz „walkę” o klienta, kiedy uwierzysz, że Twoje myśli stają się rzeczywistością, i że to Ty sam kreujesz swoją przyszłość i teraźniejszość – także tę biznesową – będziesz mógł powiedzieć, że wszystko to, czemu poświęcasz swój czas, energię i zasoby… staje się sukcesem.
Stając się swego rodzaju „magnesem” na klientów – a więc emanując właściwym, atrakcyjnym dla odbiorców nastawieniem – poczujesz jak kolejne sukcesy biznesowe stają się czymś absolutnie naturalnym i normalnym, a przychodzące z każdej strony przelewy, z łatwością i spokojem zasilają Twoje konta.

Po tym szkoleniu staniesz się osobą, która zawsze ma klientów, bez względu na sytuację w kraju czy na świecie.
Czy wiesz, że to energia, którą emanujesz przyciąga lub odpycha klientów od Ciebie? Czy wiesz, że Twój klient jest Twoim lustrem ? Czy wiesz, że sam musisz się stać swoim idealnym klientem, by takich właśnie mieć ?
Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, a moim zadaniem jest pokazać Ci, jak to zrobić, by stać się magnesem na klientów i zarabiać dużo !

Dla kogo jest to szkolenie?

Oczywiście nie mogę zagwarantować określonych rezultatów tego szkolenia,ponieważ wszystko zależy tylko od Ciebie.To Ty musisz wykonać pracę,czyli zmienić myślenie i zmienić siebie, by stać się osobą,która zawsze ma klientów a ja tylko mogę Ci podpowiedzieć jak to zrobić.

przeczytaj!

Prawa autorskie

Jak każdy twórca dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, prosząc jednocześnie o poszanowanie mojego dorobku intelektualnego. Z tych powodów uprzejmie informuję, że wszelkie prawa do:

1) logo Pokochaj Pieniądze® by Marta Manterys
2) publikacji i treści zamieszczonych w serwisie www.pokochajpieniadze.pl, www.pokochajpieniadze.com.pl, www.pokochajpieniadze.pl

są w pełni chronione prawnie w całości  i w części, tak w zakresie warstwy graficznej jak i treściowej. Korzystanie z ww. treści, powoływanie się na ww. treści, w tym na współpracę ze mną jest całkowicie zabronione, bez pozyskania mojej uprzedniej zgody lub zawarcia ze mną odpowiedniej umowy na korzystanie z ww. praw.
Naruszenie wskazanych wyżej zasad naraża sprawców na ryzyko odpowiedzialności cywilnej, w tym zapłaty stosownego odszkodowania i zadośćuczynienia.

Zabrania się kopiowania, pobierania, rozpowszechniania plików oraz przekazywania dostępu do platformy innym osobom zgodnie z punktem XV regulaminu sklepu dla produktów cyfrowych (Regulamin sklepu online produkty cyfrowe – PokochajPieniądze.pl). Osoba dokonująca zakupu w sklepie poświadcza, iż zapoznała się z treścią regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Opinie klientów

Przeczytaj równiez