Strona główna Szkolenia Płatne BĄDŹ MAGNESEM NA KLIENTÓW

BĄDŹ MAGNESEM NA KLIENTÓW

Current Status
Not Enrolled
Price
Płatne
Get Started
This szkolenie is currently closed

szkolenie

Bądź magnesem na klientów

zapisy

Jesteś zainteresowany zakupem tego szkolenia?
Dowiedz się, kiedy odbywają się zapisy na szkolenia, gdzie można się zapisać, a także jak przebiega proces zakupu.

Wszystkie moje szkolenia są oparte tylko i wyłącznie na prawie przyciągania.
Zmieniamy całkowicie Twoje myślenie.Na tym szkoleniu stajesz się osobą,która ZAWSZE ma klientów bez względu na sytuację ekonomiczną w kraju czy na świecie.
Czy wiesz, że to energia,którą emanujesz przyciąga lub odrzuca klientów od Ciebie?Czy wiesz,że Twój klient jest Twoim lustrem ?Czy wiesz,że sam musisz się stać swoim idealnym klientem by takich właśnie mieć ?
Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie a moim zadaniem jest pokazać Ci jak to zrobić by stać się magnesem na klientów.

Dla kogo jest to szkolenie?

Oczywiście nie mogę zagwarantować określonych rezultatów tego szkolenia,ponieważ wszystko zależy tylko od Ciebie.To Ty musisz wykonać pracę,czyli zmienić myślenie i zmienić siebie, by stać się osobą,która zawsze ma klientów a ja tylko mogę Ci podpowiedzieć jak to zrobić.

przeczytaj!

Prawa autorskie

Jak każdy twórca dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, prosząc jednocześnie o poszanowanie mojego dorobku intelektualnego. Z tych powodów uprzejmie informuję, że wszelkie prawa do:

1) logo Pokochaj Pieniądze® by Marta Manterys
2) publikacji i treści zamieszczonych w serwisie www.pokochajpieniadze.pl, www.pokochajpieniadze.com.pl, www.pokochajpieniadze.pl

są w pełni chronione prawnie w całości  i w części, tak w zakresie warstwy graficznej jak i treściowej. Korzystanie z ww. treści, powoływanie się na ww. treści, w tym na współpracę ze mną jest całkowicie zabronione, bez pozyskania mojej uprzedniej zgody lub zawarcia ze mną odpowiedniej umowy na korzystanie z ww. praw.
Naruszenie wskazanych wyżej zasad naraża sprawców na ryzyko odpowiedzialności cywilnej, w tym zapłaty stosownego odszkodowania i zadośćuczynienia.

Zabrania się kopiowania, pobierania, rozpowszechniania plików oraz przekazywania dostępu do platformy innym osobom zgodnie z punktem XV regulaminu sklepu dla produktów cyfrowych (Regulamin sklepu online produkty cyfrowe – PokochajPieniądze.pl). Osoba dokonująca zakupu w sklepie poświadcza, iż zapoznała się z treścią regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Przeczytaj równiez