Strona główna Szkolenia Płatne Nagranie do szkolenia "Bądź magnesem na klientów" - Dla Niego

Nagranie do szkolenia “Bądź magnesem na klientów” – Dla Niego

Current Status
Not Enrolled
Price
Wewnętrzny
Get Started
This szkolenie is currently closed

nagranie

do szkolenia "Bądź magnesem na klientów"

Wersja dla Niego

Nagranie to będzie idealnym dopełnieniem do szkolenia “Bądź magnesem na klientów”.Zostało stworzone przez hipnoterapeutkę Justynę Żmijewską.To nagranie ma pomóc Tobie ominąć logiczny umysł.

Kilka słów od Justyny:
Jestem hipnoterapeutką,więc wpadłam na pomysł, żeby połączyć swoją wiedzę i przygotować nagranie hipnoterapeutyczne zawierające afirmacje Marty i to,co Marta mówi na szkoleniu “Bądź Magnesem na Klientów”.
Wiele osób myśli,że hipnoza jest stanem,który różni się od „normalnego”stanu świadomości.Ale to nie tak.Lekki trans/stan hipnotyczny prawdopodobnie nie będzie odczuwalny,bo niczym nie różni się od relaksu.W rzeczywistości jesteś bardziej świadomy siebie w stanie hipnozy.
Nie oczekuj,że będziesz zahipnotyzowany.Ten stan jest podobny do tego,w którym się znajdujesz oglądając film,albo reklamy w TV.Tak samo,kiedy prowadzisz auto i często łapiesz się na tym,że myślami jesteś już w pracy,analizujesz plan dnia albo poranną rozmowę z partnerem.
Spodziewaj się,że poczujesz się odprężony.

www.justynazmijewska.com

To Ty i tylko Ty jesteś magnesem lub też nie na swoich odbiorców i klientów.Ty decydujesz o tym, czy się zainteresują tym co masz do zaoferowania.

Jak korzystać z tego nagrania?

Kiedy nie słuchać tego nagrania?

Bardzo proszę o przemyślenie zakupu szkolenia. Zwroty nie będą przyjmowane zgodnie z pkt. 7 regulaminu sklepu online dla produktów cyfrowych.

Oczywiście nie mogę zagwarantować określonych rezultatów tego szkolenia, ponieważ wszystko zależy tylko od Ciebie.To Ty musisz wykonać pracę, czyli zmienić myślenie i zmienić siebie, by stać się osobą, która zawsze ma klientów a ja tylko mogę Ci podpowiedzieć jak to zrobić.

Zabrania się kopiowania, pobierania, rozpowszechniania plików oraz przekazywania dostępu do platformy innym osobom zgodnie z punktem XV regulaminu sklepu dla produktów cyfrowych (Regulamin sklepu online produkty cyfrowe – PokochajPieniądze.pl). Osoba dokonująca zakupu w sklepie poświadcza, iż zapoznała się z treścią regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Czego się dowiesz?

Przeczytaj równiez