NOWOŚĆ  NOTES z czystymi kartkami, numerowanymi stronami  –

SZKOLENIE “Bądź magnesem na klientów “  startuje ponownie 15.06.24.

Strona główna Szkolenia Płatne Nagranie do szkolenia "Bądź magnesem na klientów" - Dla Niej

Nagranie do szkolenia “Bądź magnesem na klientów” – Dla Niej

Current Status
Not Enrolled
Price
Wewnętrzny
Get Started
This szkolenie is currently closed

nagranie

do szkolenia "Bądź magnesem dla klientów"

Wersja dla Niej

Nagranie to jest idealnym dopełnieniem do szkolenia “Bądź magnesem na Klientów”. Zostało stworzone przez hipnoterapeutkę Justynę Żmijewską. To nagranie ma pomóc Tobie ominąć logiczną, czyli krytyczną część umysłu. Tę część, która mówi Ci, że coś jest niemożliwe, że tak się nie da albo że coś nie jest dla Ciebie.

Celem nagrania jest wprowadzenie Ciebie w stan hipnozy. W tym stanie Twój umysł będzie mógł się przeprogramować na nowy wspierający sposób myślenia o klientach, sprzedawaniu i wszystkim, co się z tym wiąże.

Kilka słów od Justyny:
Jestem hipnoterapeutką. W trakcie oglądania materiałów ze szkolenia “Bądź Magnesem na Klientów” wpadłam na pomysł, żeby połączyć swoją wiedzę z zakresu działania ludzkiego umysłu i hipnozy z wiedzą, której Marta uczy na szkoleniu. Przygotowałam nagranie, które zawiera nowe wspierające przekonania i pozytywne stwierdzenia zaproponowane przez Martę w trakcie szkolenia do
samodzielnego afirmowania.

Poniżej znajdziesz próbkę nagrania. Posłuchaj i sprawdź, jak odbierasz mój głos. W nagraniu zwracam się bezpośrednio do Ciebie, np. Jesteś magnesem na klientów, zasługujesz na wszystko, co najlepsze.
Nic nie musisz robić. Wystarczy, że się odprężysz i odsłuchasz nagrania.
Czas trwania: 17 minut.

0:00 / 0:00
Nagranie do szkolenia Bądź Magnesem na Klientów

O hipnozie
Wiele osób myśli, że hipnoza jest stanem, który różni się od „normalnego” stanu świadomości. Ale to nie tak. Lekki trans/stan hipnotyczny prawdopodobnie nie będzie odczuwalny, bo niczym nie różni się
od relaksu. W rzeczywistości jesteś bardziej świadomy siebie.
Stan hipnozy jest podobny do tego, w którym się znajdujesz oglądając film, albo reklamy w TV. Tak samo, kiedy prowadzisz auto i często łapiesz się na tym, że myślami jesteś już w pracy, analizujesz plan dnia albo poranną rozmowę z partnerem. Po prostu Twoja uwaga jest bardzo zawężona na jednym elemencie. Spodziewaj się, że poczujesz się odprężony.

www.justynazmijewska.com

To Ty i tylko Ty jesteś magnesem lub też nie na swoich odbiorców i klientów.Ty decydujesz o tym, czy się zainteresują tym co masz do zaoferowania.

Jak korzystać z tego nagrania?

Kiedy nie słuchać tego nagrania?

Bardzo proszę o przemyślenie zakupu szkolenia. Zwroty nie będą przyjmowane zgodnie z pkt. 7 regulaminu sklepu online dla produktów cyfrowych.

Oczywiście nie mogę zagwarantować określonych rezultatów tego szkolenia, ponieważ wszystko zależy tylko od Ciebie.To Ty musisz wykonać pracę, czyli zmienić myślenie i zmienić siebie, by stać się osobą, która zawsze ma klientów a ja tylko mogę Ci podpowiedzieć jak to zrobić.

Zabrania się kopiowania, pobierania, rozpowszechniania plików oraz przekazywania dostępu do platformy innym osobom zgodnie z punktem XV regulaminu sklepu dla produktów cyfrowych (Regulamin sklepu online produkty cyfrowe – PokochajPieniądze.pl). Osoba dokonująca zakupu w sklepie poświadcza, iż zapoznała się z treścią regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Czego się dowiesz?

Przeczytaj równiez