NOWOŚĆ  NOTES z czystymi kartkami, numerowanymi stronami  –

SZKOLENIE “Bądź magnesem na klientów “  startuje ponownie 15.06.24.

Strona główna Szkolenia Płatne Zbuduj swoją markę online i zacznij zarabiać!

Zbuduj swoją markę online i zacznij zarabiać!

Current Status
Not Enrolled
Price
Wewnętrzny
Get Started
This szkolenie is currently closed

szkolenie

Zbuduj swoją markę online i zacznij zarabiać

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że wszystkie moje szkolenia są oparte na prawie przyciągania.Nie są to standardowe szkolenia, gdzie dostaniesz strategię, która i tak nie zadziała, jeśli nie ustawisz dobrze Twojego myślenia.Natomiast już odpowiednie ustawienie energii plus strategia zdziała cuda w Twoim życiu i biznesie.

To Ty i tylko Ty jesteś magnesem lub też nie na swoich odbiorców i klientów.Ty decydujesz o tym,czy się zainteresują tym co masz do zaoferowania.

Dla kogo jest to szkolenie?

Oczywiście nie mogę zagwarantować określonych rezultatów tego szkolenia,ponieważ wszystko zależy tylko od Ciebie.To Ty musisz wykonać pracę, czyli zmienić myślenie i zmienić siebie,by stać się osobą,która zawsze ma klientów, ja tylko mogę Ci podpowiedzieć jak to zrobić.

Idealnym dopełnieniem tego szkolenia jest szkolenie„Bądź magnesem na klientów”.

przeczytaj!

Prawa autorskie

Jak każdy twórca dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, prosząc jednocześnie o poszanowanie mojego dorobku intelektualnego. Z tych powodów uprzejmie informuję, że wszelkie prawa do:

1) logo Pokochaj Pieniądze® by Marta Manterys
2) publikacji i treści zamieszczonych w serwisie www.pokochajpieniadze.pl, www.pokochajpieniadze.com.pl, www.pokochajpieniadze.pl

są w pełni chronione prawnie w całości  i w części, tak w zakresie warstwy graficznej jak i treściowej. Korzystanie z ww. treści, powoływanie się na ww. treści, w tym na współpracę ze mną jest całkowicie zabronione, bez pozyskania mojej uprzedniej zgody lub zawarcia ze mną odpowiedniej umowy na korzystanie z ww. praw.
Naruszenie wskazanych wyżej zasad naraża sprawców na ryzyko odpowiedzialności cywilnej, w tym zapłaty stosownego odszkodowania i zadośćuczynienia.

Zabrania się kopiowania, pobierania, rozpowszechniania plików oraz przekazywania dostępu do platformy innym osobom zgodnie z punktem XV regulaminu sklepu dla produktów cyfrowych (Regulamin sklepu online produkty cyfrowe – PokochajPieniądze.pl). Osoba dokonująca zakupu w sklepie poświadcza, iż zapoznała się z treścią regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Przeczytaj równiez