Strona główna Szkolenia Płatne Zbuduj swoją markę online i zacznij zarabiać!

Zbuduj swoją markę online i zacznij zarabiać!

Current Status
Not Enrolled
Price
Wewnętrzny
Get Started
This szkolenie is currently closed

szkolenie

Zbuduj swoją markę online i zacznij zarabiać

zapisy

Jesteś zainteresowany zakupem tego szkolenia?
Dowiedz się, kiedy odbywają się zapisy na szkolenia, gdzie można się zapisać, a także jak przebiega proces zakupu.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że wszystkie moje szkolenia są oparte na prawie przyciągania. Nie są to standardowe szkolenia, gdzie dostaniesz strategię, która i tak nie zadziała, jeśli nie ustawisz dobrze Twojego myślenia. Natomiast już odpowiednie ustawienie energii plus strategia zdziała cuda w Twoim życiu i biznesie.

To Ty i tylko Ty jesteś magnesem lub też nie na swoich odbiorców i klientów. Ty decydujesz o tym, czy się zainteresują tym co masz do zaoferowania.

Dla kogo jest to szkolenie?

Bardzo proszę o przemyślenie zakupu szkolenia. Zwroty nie będą przyjmowane.

Ważne: Jeśli bierzesz udział w szkoleniu to zawsze odpowiem na Twoje pytania na live, czy też w grupie szkoleniowej. Nie jestem w stanie odpowiadać 100-200 osobom na prywatne wiadomości. Wszystko odbywa się tylko w grupie szkoleniowej.

Oczywiście nie mogę zagwarantować określonych rezultatów tego kursu, ponieważ wszystko zależy tylko od Ciebie. To Ty musisz wykonać pracę, czyli zmienić myślenie i zmienić siebie, by stać się osobą, która zawsze ma klientów, ja tylko mogę Ci podpowiedzieć jak to zrobić. Zabrania się kopiowania, pobierania, rozpowszechniania plików oraz przekazywania dostępu do platformy innym osobom zgodnie z punktem XV regulaminu sklepu dla produktów cyfrowych (Regulamin sklepu online produkty cyfrowe – PokochajPieniądze.pl). Osoba dokonująca zakupu w sklepie poświadcza, iż zapoznała się z treścią regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Przeczytaj równiez