NOWOŚĆ  NOTES z czystymi kartkami, numerowanymi stronami  –

SZKOLENIE “Bądź magnesem na klientów “  startuje ponownie 15.06.24.

Strona główna Bez kategorii Bardzo dużo ludzi uczy strategii, ale zapomina o tym, że...

Bardzo dużo ludzi uczy strategii, ale zapomina o tym, że…

Działanie wynika z częstotliwości na jakiej się znajdujesz. Jeśli uważasz, że to, co chcesz osiągnąć jest trudne, działanie, które podejmiesz będzie to odzwierciedlać. Natomiast, jeśli uważasz, że osiągnięcie Twojego celu jest łatwe i na takiej częstotliwości się znajdujesz, wtedy osiągnięcie tego celu będzie łatwe i niewymagające wysiłku. 

Bardzo dużo ludzi uczy strategii, ale zapomina o tym, że nasza energia i zrozumienie jak działa wszechświat odgrywa tu kluczową rolę. Możesz działać w biznesie, ale jeśli Twoje myślenie nie jest spójne z tym kim chcesz być i co chcesz osiągnąć za jakiś czas rzucisz wszystko mówiąc – to nie działa!

Nie wiem jak!
Już to robię 10 lat i dalej nic!
Nie nadaję się do tego 🙂

Tymczasem to kwestia zrozumienia jakie masz myśli, przekonania, w co wierzysz, ponieważ to kreuje Twoje życie 🙂 Masz pomysły, masz talent, masz motywację do działania, ale np. strach przed dużymi zarobkami będzie trzymał Cię w jednym miejscu dopóki nie odkryjesz czego się boisz. Wiedząc jak świadomie kreować swoje życie, swój biznes i swoje zarobki – wszystko staje się łatwiejsze!

Przeczytaj równiez

Dodaj komentarz