NOWOŚĆ  NOTES z czystymi kartkami, numerowanymi stronami  –

SZKOLENIE “Bądź magnesem na klientów “  startuje ponownie 15.06.24.

Strona główna Bez kategorii Było tak dobrze, a znów wszystko się zatrzymało?

Było tak dobrze, a znów wszystko się zatrzymało?

Gdy dokonujesz zmiany w swoim myśleniu, czyli wprowadzasz nowe nawyki i nowe przekonania, efekty pojawiają się w miarę szybko. Jeżeli nie wytrwasz wystarczająco długo, automatycznie powracasz do starych nawyków, do starych schematów i zaczynasz powtarzać to samo myślenie od nowa – to, które nie jest sprzyjające, ale jest dla Ciebie tzw. normą. Jest czymś, w czym czujesz się jak ryba w wodzie, z tym że ono absolutnie nie działa na Twoją korzyść.

Wszystko zaczyna się sypać, a Ty pytasz: dlaczego tak się dzieje?

Podając inny przykład: jesteś na diecie, ćwiczysz, tracisz wagę, czujesz się świetnie, aż pewnego dnia zaczynasz pozwalać sobie znów na więcej i za jakiś czas stara waga wraca. Powróciłeś do starych nawyków żywieniowych i wszystko wróciło do Twojej „normy”. Dlatego bardzo ważne jest, aby wytrwać w nowym myśleniu tak długo, aż stanie się to właśnie Twoją nową normą. 

Czasem może być tak, że będziesz zaczynał nawet 20 razy, ale w końcu Ci się uda. Jeśli zarabiałeś np. 50.000 zł /mies. i miałeś mnóstwo klientów, a w pewnym momencie przeraziłeś się i powróciłeś do starych schematów – Twoje zarobki również wróciły do poprzedniego stanu. Zacznij od nowa i WYTRWAJ, aż rozkręcisz momentum tego, czego chcesz i będzie już z górki, ponieważ będzie to Twój naturalny stan.

I to właśnie chcesz osiągnąć.

Przeczytaj równiez

Dodaj komentarz