Strona główna Bez kategorii Co zrobić, by nastąpiła zmiana w Twoim życiu?

Co zrobić, by nastąpiła zmiana w Twoim życiu?

Aby pewnego dnia stworzyć swoje nowe, wymarzone życie, każdego dnia będziesz musiał zachowywać się jak nowa wersja Ciebie. Życie nie zmieni się magicznie w jeden dzień.
TO TY MUSISZ ZMIENIĆ SIEBIE I TO, JAK ŻYJESZ KAŻDEGO DNIA. 

Usiądź w cichym miejscu. Weź kartkę papieru i zapisz 5 rzeczy, których nie lubisz w swoim życiu w tej chwili. Niezależnie od tego, czy jest to Twoja obecna praca, czy partner, czy miejsce, gdzie mieszkasz. Nikt za Ciebie nie zrobi tej listy. Musisz zrobić to dla siebie DZIŚ lub poczekać, aż skończysz 70 lat, i wtedy żałować, czemu nie zrobiłeś nic, by zmienić swoje życie. 

Nie możesz stać się nową wersją Ciebie, jeśli nie wiesz i nie potrafisz sobie wyobrazić, jak wygląda Twoja nowa wersja i jeśli nie wiesz, co jest nie tak z Twoją obecną wersją Ciebie. Najpierw określ – czego nie lubisz w swoim życiu, by ustalić, co chcesz zmienić i kim się stać. 

By nastąpiła zmiana w Twoim życiu najpierw musisz określić czego już nie chcesz w swoim życiu. W ten sposób będzie Ci łatwiej zrozumieć czego chcesz tak naprawdę. Zrób to ćwiczenie i daj znać czy już masz jasność w jakim kierunku chcesz iść!

Przeczytaj równiez

Dodaj komentarz