Strona główna Bez kategorii Dlaczego moi klienci wracają do mnie po więcej?

Dlaczego moi klienci wracają do mnie po więcej?

Dlaczego, gdy ktoś kupi jedno szkolenie, wraca po wszystkie?
Dlaczego, na mój Mastermind jest lista oczekujących, ponieważ gdy ktoś dostanie miejsce, nie chce go zostawić nawet przez 2 lata?
Dlaczego moi klienci 1:1 wracają na konsultacje na miesiąc lub 3?
Dlaczego coraz więcej osób publicznych zgłasza się do mnie na mentoring? Aktorzy, piosenkarze, dziennikarze…

Ponieważ, nie owijam w bawełnę, jestem bezpośrednia i konkretna. W ciągu 5 minut rozmowy wiem, co potrzebujesz zmienić i naprawić, by ruszyć finansowo do przodu. Analizuję Twoją sytuację, dając konkretne wskazówki, co robić dalej, by zwiększyć zarobki. Moja wizja dla Ciebie zawsze jest duża, więc tylko osoby gotowe na konkretne duże sumy znajdują się w mojej przestrzeni.

Nie słodzę nikomu, by zatrzymać klienta, bo płaci. Nie traktuję moich klientów jak nieporadne osoby, a raczej pokazuję jaki mają potencjał i siłę by zwiększyć zarobki nawet x10!

Nie mówię tego, co chcesz usłyszeć a to, czego potrzebujesz się nauczyć, by osiągnąć swój cel.

Dokonujemy zmian, które często nie są komfortowe, ale to one dadzą Ci wymarzony rezultat. Tylko mocna energia przyciąga duże pieniądze i tego nauczę Cię ja. Moja klientka po 1,5 roku z 30 tys przeskoczyła na 300.000 zł, kolejna z 50 tys na 260 tys w kilka miesięcy.

Droga od 30 tys do 200 tys i więcej nie musi być długa, a gdy dokonasz odpowiednich zmian, zaczniesz zarabiać pieniądze coraz szybciej!

Przeczytaj równiez

Dodaj komentarz