Strona główna Bez kategorii Dlaczego Twoje zarobki w biznesie nie są stabilne?

Dlaczego Twoje zarobki w biznesie nie są stabilne?

Jeden miesiąc zarabiasz bardzo dużo, a trzy nie? Co jest powodem? Jak to zmienić?

Dzieje się tak, ponieważ wierzysz w siebie tylko wtedy, kiedy widzisz rezultaty. Czyli Twoje zadowolenie i utrzymanie w wysokiej energii jest uzależnione od rezultatu! A to jest powodem, dlaczego Twoje zarobki skaczą góra dół.

Wierzysz w swój biznes tylko gdy widzisz, że klienci kupują.
Kiedy nie kupują, załamujesz się, kiedy składają reklamację, załamujesz się.
Kiedy zamówienia wpływają, wierzysz w swój biznes, kiedy zarabiasz świetnie, jesteś zachwycony, a kiedy jest weekend lub święta czy koniec miesiąca, znów zaczynasz wątpić, ponieważ jest mniej zleceń.
Kiedy ktoś zostawi pozytywną opinię, wierzysz w siebie, a kiedy nie, znów się załamujesz.

I właśnie wtedy, Twoje zarobki płyną tak, jak Ty panujesz nad swoimi emocjami. Inteligencja emocjonalna to sztuka panowania nad emocjami, gdy nie ma chwilowo wpływu ponieważ jest niedziela! Wierzysz w siebie, kiedy dostaniesz potwierdzenie zewnątrz, tymczasem wszystko jest w Tobie. Jeżeli czekasz na to, żeby ktoś powiedział Ci komplement i kupił od Ciebie – wtedy jesteś szczęśliwy i uzależniasz swoje szczęście oraz powodzenie biznesie od innych ludzi. A to jest przepis na porażkę.

Zastanów się, kim jesteś, gdy zlecenia nie wpływają?
Kim jesteś, gdy klient odmówi?

To jest najważniejsze.

Przyciągasz to kim czujesz, że jesteś, a nie to, czego chcesz.👆🏻Jestem właścicielem świetnie prosperującej firmy, zarabiającej 7 cyfr rocznie – zawsze! Tak powinieneś sobie mówić. Rozwiązaniem jest większa wiara w siebie i to co robisz. Skupienie na swojej wizji i determinacja w drodze do celu, oraz panowanie nad swoimi emocjami, gdy chwilowo nie ma zleceń. Gdy to opanujesz, wtedy wszystko ruszy do przodu. Stabilnie. 

Przeczytaj równiez

Dodaj komentarz