NOWOŚĆ  NOTES z czystymi kartkami, numerowanymi stronami  –

SZKOLENIE “Bądź magnesem na klientów “  startuje ponownie 15.06.24.

Strona główna Bez kategorii Jeśli chcesz zarabiać więcej musisz nauczyć się myśleć inaczej.

Jeśli chcesz zarabiać więcej musisz nauczyć się myśleć inaczej.

Prowadzisz działalność, ale wciąż nie zarabiasz 6,7 cyfr. Dzieje się tak, ponieważ masz myśli osoby zarabiającej taką kwotę, która masz teraz. Jeśli chcesz zarabiać więcej musisz nauczyć się myśleć inaczej. Myśleć tak jak osoba która zarabia tą kwotę, którą chcesz.

Jak to zrobić?

Przebywać i uczyć się od osób, które są już na tym poziomie zarobków, na którym Ty chcesz być. W ten sposób skracasz czas i osiągasz swój cel szybciej, dużo szybciej. Dlatego też ja, nigdy nie przestałam się i uczyć i inwestować w mentoring. Moja mentorka aktualnie zarabia 1 mln USD miesięcznie. Uczę się od niej właśnie takiego myślenia by nie zajęło mi to kolejnych 20 lat. Każdy poziom wymaga innego myślenia, innych decyzji, innego działania. Zmian w biznesie, które mogą nie być komfortowe, ale przyniosą świetne rezultaty finansowe.

Być może od dawna myślisz o nowym produkcie, ale wciąż się wahasz.
Być może już dawno jesteś znudzony tym co robisz, a wciąż kontynuujesz coś co tylko zabiera Twoją energię?
Być może masz za dużo na głowie i myślisz, że więcej pieniędzy to więcej pracy?
Być może masz mnóstwo pomysłów i sam nie wiesz od którego zacząć?
Być może nie potrafisz oddelegować pracownikom zadań, ponieważ chcesz mieć kontrolę całkowitą, a przez to jesteś wykończony.

Nad tym wszystkim pracuję z moimi klientami po analizie biznesu i aktualnych dochodów. Gdy wiesz, co masz zmienić, by zarabiać dużo więcej – zmiana następuje szybko!

Dlaczego?

Ponieważ zaczynasz robić to, o czym wcześniej nie miałeś pojęcia. To jak w grze, nowa umiejetność, nowy poziom, nowe zarobki. Nie wiesz tego, czego nie wiesz.

Osoba, która zarabia 100.000 zł miesięcznie ma myśli osoby zarabiającej 100 tys zł/mies. Osoba, która zarabia 10 mln rocznie, ma myśli osoby zarabiającej 10 mln rocznie. 

Widzisz różnicę? 
Myśli to pola wibrującej energii.

Przeczytaj równiez

Dodaj komentarz