MEGA OKAZJA !  59 zł – luksusowo wydany

Dostępny również w zestawie z notesem “Bogactwo to stan umysłu” za 159 zł.

 

WERSJA LUKSUSOWA – NOWY NOTES z czystymi kartkami, numerowanymi stronami  –

Strona główna Bez kategorii Masz potencjał, ale coś Cię paraliżuje przed zarabianiem więcej.

Masz potencjał, ale coś Cię paraliżuje przed zarabianiem więcej.

Twój biznes może zarabiać x10, ale to Ty musisz się najpierw na to otworzyć.

Gdy zakładałam swój biznes, byłam przerażona, ponieważ tak naprawdę nie prowadziłam nigdy biznesu, a już w ogóle nie w Polsce.

Myśl o podatkach, o stronie internetowej, o księgowości mnie przerażały. Myślałam, że ja teraz to wszystko będę musiała robić sama !😱 Na szczęście jedna z moich mentorek wtedy powiedziała, że wcale tak nie musi być. Trzeba znaleźć ludzi do pomocy, ponieważ imperium nie buduje się samemu a z ludźmi. Z czasem, gdy wszystko zaczęło się rozwijać, a ja szkolić cały czas, rezultaty przeszły moje oczekiwania. Małe zmiany i pozbycie się strachu przed zarabianiem dużych, naprawdę dużych kwot zrobiły niesamowitą robotę. Widzę jak wiele osób prowadzi biznes i zarabia 4 tys, 10-15 tys, 20 tys i ledwo wyrabia na opłaty.

Coś tutaj jest nie tak!

Masz przecież fantastyczny produkt, o którym każdy powinien wiedzieć! Na tym produkcie możesz zarobić kilkakrotnie, ale po prostu brakuje Ci odwagi, wiedzy i strategii. Są rzeczy, które możesz stosować, ale nie masz w ogóle o tym pojęcia. Robisz w kółko to samo i zastanawiasz się co jest nie tak. Oczywiście możesz patrzeć jak inni zarabiają niesamowite pieniądze i komplikować sprawy jeszcze bardziej, a możesz też spróbować mojego rozwiązania, ale tylko jeśli zrobisz wszystko by się nie poddać i zastosujesz wskazówki.

Jeśli chcesz zostawić za sobą przeszłość i działanie, które dziś trzyma Cię w tym samym miejscu finansowo to wskakuj na pokład!

Przeczytaj równiez

Dodaj komentarz