MEGA OKAZJA !  59 zł – luksusowo wydany

Dostępny również w zestawie z notesem “Bogactwo to stan umysłu” za 159 zł.

 

WERSJA LUKSUSOWA – NOWY NOTES z czystymi kartkami, numerowanymi stronami  –

Strona główna Bez kategorii Nie oszczędzaj z lęku!

Nie oszczędzaj z lęku!

Większość osób zbiera pieniądze z lęku o przyszłość. Boją się, że zachorują lub stracą pracę, więc oszczędzają na czarną godzinę. Jeśli gromadzisz pieniądze powodowany lękiem, wiedz o tym, że z czasem będzie się on nasilał i coraz bardziej blokował przypływ pieniędzy w Twoim życiu. Bez względu na to ile zaoszczędzisz, niepokój z finansami związany nie zniknie.

Jeżeli obecnie jesteś bez grosza przy duszy, może Ci się wydawać, że bezpieczny będziesz dopiero wtedy, gdy zbierzesz taką sumę by móc przetrwać tydzień. Jednak gdy ją zdobędziesz stwierdzisz, że właściwie powinieneś odłożyć na zapas pieniędzy na miesiąc. Potem dojdziesz do wniosku, że musisz zabezpieczyć się na rok, dwa a nawet pięć lat. To się po prostu N I G D Y nie skończy!

Nawet jeśli uda Ci się zaoszczędzić tyle, aby starczyło Ci do końca życia, zaczniesz się bać, że możesz to wszystko stracić. Koło się zamyka! ENERGIA BRAKU przyciąga więcej braku… Dlaczego tak jest? To uczucie jest głęboko zakorzenione w Twoim umyśle! Kieruje Tobą strach i brak zaufania, że wszędzie jest mnóstwo pieniędzy.

Czy można to zmienić?
Tak!

Zacznij wyobrażać sobie, jak bardzo będziesz się cieszyć, gdy odłożone pieniądze wydasz na przyjemne rzeczy: podróże, kolacje w restauracji, masaże, kino. Ustal cele. Widzisz różnice? Uczucie jest sekretem! Nie trzymaj tych pieniędzy jakby jutro miał być koniec świata! Ciesz się nimi i spełniaj swoje marzenia. Wejdź w energię pieniądza (poprzez wdzięczność za to, co masz już – uczę jak to zrobić).

Przyjmując takie podejście, napełniasz się WDZIĘCZNOŚCIĄ, miłością, nadzieją i pozytywną energią, które sprzyjają przepływowi pieniędzy. Skupiając się na miłych wyobrażeniach, na tym na co przeznaczysz odłożone pieniądze, nie będziesz miał czasu na zmartwienia.

Ludzki umysł NIE POTRAFI PRZETWARZAĆ DWÓCH RÓŻNYCH EMOCJI NARAZ!
Skoncentruj się więc na tym, co jest przyjemne, pozytywne.
Twoje konto Ci za to podziękuje – podobnie jak Twój znacznie spokojniejszy umysł. 

Przeczytaj równiez

Dodaj komentarz