NOWOŚĆ  NOTES z czystymi kartkami, numerowanymi stronami  –

SZKOLENIE “Bądź magnesem na klientów “  startuje ponownie 15.06.24.

Strona główna Bez kategorii Podejmuj decyzje z punktu kim chcesz być, a nie kim jesteś teraz.

Podejmuj decyzje z punktu kim chcesz być, a nie kim jesteś teraz.

By zwiększyć zarobki należy zmienić to kim jesteś każdego dnia. Wymaga to zmiany tego kim czujesz, że jesteś. Wymaga to zmiany osobowości. Podejmij decyzje z punktu kim chcesz być, a nie kim jesteś teraz.

Jedna z najważniejszych zmian, która musi nastąpić w Tobie by zarabiać więcej, to zmiana Twojej osobowości. Tego kim jesteś na co dzień.

CEO firmy, która zarabia 20 tys ma zupełnie inne myślenie niż CEO firmy, która zarabia 200 tys. Są to inne decyzje, inne pomysły, inne idee biznesowe. Mając np. 20 tys robisz wszystko sam a tymczasem CEO /200 tys oddelegowywuje rzeczy, których on nie chce i nie musi wcale robić.

Jest kreatywny.
Jest zmotywowany.
Szkoli się.
Wprowadza nowy produkt z wiarą, że to będzie hit.

CEO 200 tys, jest skupiony na celu a nie na przeszkodach. CEO 200 tys cały czas myśli co zrobić by zarobić więcej a nie – znowu inflacja jak dam radę?! Kim musisz się stać dziś by zarabiać x10? Ty jesteś źródłem wszystkiego i wszystko ma początek i koniec w Tobie.

Mastermind dla osób zarabiających od 50 tys startuje już w lutym’24. MASTERMIND to grupa osób, przedsiębiorców, których głównym założeniem jest rozwijanie siebie i swojego biznesu oraz wsparcie innych osób w podobnym celu. Kilka miesięcy bycia w takiej grupie może przenieść Cię o rok lub kilka lat do przodu w Twoim biznesie. Dzieje się tak dlatego, że nie tylko korzystasz ze wsparcia innych przedsiębiorców – uczestników grupy, ale dodatkowo jest mentor, który prowadzi Cię i pokazuje zupełnie nowy sposób patrzenia na zarabianie, robienie biznesu, pracę ze sobą. W tego rodzaju grupach główną wartością jest czerpanie pełnymi garściami z doświadczenia mentora, który je prowadzi. Ale równie ważny jest wpływ przestrzeni grupy, która stymuluje, motywuje, wzmacnia Twoje wysiłki.

Nie jesteś sam w swoich zmaganiach, widzisz, jak idzie innym i możesz przedyskutować dowolne wyzwanie, na którym utknąłeś. Twoje zaangażowanie w grupie będzie miało wpływ na Twoje rezultaty. Ile w nią włożysz tyle dostaniesz.

 

Przeczytaj równiez

Dodaj komentarz