Uczucia

“Jeśli Twoje uczucia są w konflikcie
z Twoim życzeniem, uczucie wygra.” – Neville Goddard

Dzieje się tak, ponieważ uczucia są częścią naszej podświadomości.
Jeśli zażyczysz sobie awans, ale w Twojej podświadomości będą pojawiać się myśli, że na niego nie zasługujesz, nie otrzymasz go.

Jeśli przed Twoimi oczami ukaże się Twój wymarzony dom, ale finansowo będziesz czuł się uwiązany, spłukany, nie zamieszkasz w nim.

Jeśli chciałbyś być wolnym finansowo, ale na widok kolejnego rachunku, pojawia się grymas zniesmaczenia na Twojej twarzy, nie osiągniesz wolności finansowej. Pewnie zastanawiasz się, jakie inne uczucia poza przygnębieniem może przynieść rachunek. Możesz być wdzięczny, że jesteś w stanie go zapłacić w wyznaczonym terminie. Możemy swoimi myślami posunąć się jeszcze dalej i płacąc rachunek, możemy podziękować pracownikom tej firmy, która świadczy nam swoje usługi. Czasem są to tysiące osób, dzięki którym możesz np. mieć światło gdy zapadnie zmrok. Pamiętaj, że Twoje postrzeganie świata i wewnętrzne przekonania kreują Twoją rzeczywistość.

Wyobraź sobie, jakbyś się czuł, gdybyś posiadał już upragnioną rzecz. Zamknij oczy i poczuj emocje, które będą Ci towarzyszyć podczas przechadzania się po swoim wymarzonym domu. Poczuj zapach świeżej farby, poczuj ciepło słońca, które wpada przez Twoje duże okno, poczuj radość, gdy wszystko jest takie, jak sobie wymarzyłeś.

Jeśli myślisz o nowym samochodzie, udaj się na jazdę próbną. Wtedy, zamiast kreować w głowie jakie uczucia mogłyby Ci towarzyszyć podczas jazdy, po prostu je poczujesz na własnej skórze, co jeszcze mocniej wpłynie na Twoją podświadomość.

Jeśli jesteś samotny, wyobraź sobie, co byś czuł, gdyby u Twego boku była Twoja wymarzona partnerka. Wyraź w myślach wdzięczność za każdą cechę charakteru, którą w niej znalazłeś. Doceń każdą cechę fizyczną, która pojawia się w Twoich wyobrażeniach. Rozmarz się, w tym jak wygląda Wasz szczęśliwy związek.

Przeczytaj równiez

Dodaj komentarz