Strona główna Bez kategorii Zarabiasz kwotę, na którą sam sobie pozwalasz.

Zarabiasz kwotę, na którą sam sobie pozwalasz.

Zarabiasz kwotę, na którą sam sobie pozwalasz energetycznie.

Co to znaczy?

Większość ludzi jest zupełnie nieświadoma, że jest dostępna energetycznie tylko na kwotę, która wydaje się możliwa, właściwa, osiągalna, nieprzerażająca, nieprzerażająco duża, akceptowalna, możliwa do zarobienia. Zależnie od tego w jakim środowisku się wychowałeś, taka kwota będzie dla Ciebie osiągalna. Wszyscy naokoło zarabiają 6 tys-10 tys, więc uznajesz, że tak się zarabia. Znajomy ma biznes i zarabia max 40.000 zł i ciągły ból głowy o składki ZUS, uznasz, że prowadzenie swojej firmy to jak kula u nogi, więc wolisz etat i 10 tys.

Brzmi znajomo?

By zarabiać 100 tys/mies musisz uznać tą kwotę za małą. Za maleńką. Musi być dla Ciebie lekka jak piórko. Obracając się wśród ludzi, którzy mają tyle w ciągu dnia, zaczynasz wierzyć, że takie kwoty są i dla Ciebie możliwe. Zdecyduj się na kwotę, poniżej której nie ma szans, że będziesz pracował.

Ta decyzja wymaga wiary w siebie na 1000%.

Podnieś standard swojego życia, przestań akceptować kwoty, które nie są zgodne z nową wizją Ciebie. Czy zgodziłbyś się pracować dziś za najniższą krajową? Na pewno NIE! Tak samo masz uwierzyć, że za mniej niż 100.000 zł nie będziesz nic robił!

Przeczytaj równiez

Dodaj komentarz